Povezane vesti
Niš posle 63 godine dobio halu za boks
Nova 15.10.2020
Bokserski savez Srbije (BSS), uz pomoć grada Niša, uložio je četiri miliona dinara u obnovu i sređivanje hale "Sofka", kojom rukovodi Sportski centar Čair. Ova hala renovirana je posle 63 godine, a u četvrtak je i zvanično otvorena i opremljena ringom i… »
Niš dobio halu za Boks: Nenad Borovčanin nastavio sa promocijom ‘plemenite veštine’
Hot sport 15.10.2020
Nenad Borovčanin, predsednik Boks saveza Srbije, nastavio je sa iznenađenjima, oko promocije boksa u Srbiji. Uz pomoć grada Niša, uloženo je četiri miliona dinara u obnovu i sređivanje hale Softka, kojom rukovodi Sportski centar ‘Čair’. Podatak koji je… »
Nakon 63 godine Niš dobio halu za Boks-Borovčanin: Počeo je da se budi boks na jugu Srbije (video)
Večernje novosti 15.10.2020
NENAD Borovčanin, predsednik Boks saveza Srbije, nastavio je sa iznenađenjima, oko promocije boksa u Srbiji. Uz pomoć grada Niša, uloženo je četiri miliona dinara u obnovu i sređivanje hale Softka, kojom rukovodi Sportski centar Čair. Podatak koji je… »
Vesti dana »
Vučić o slučaju 'nadstrešnica': Nisam se nijednog trenutka mešao niti ću, nemam uticaj na pravosuđe
Radio 021 pre 1 satjoš 26 povezanih
Prosečna plata u oktobru 110.670 dinara, pola zaposlenih radilo za manje od 86.695 dinara
N1 Info pre 11 minutajoš 21 povezana
Srbija ima „više nego dovoljno“ gasa do kraja grejne sezone, kaže Bajatović
Nova ekonomija pre 1 satjoš 22 povezane





