Povezane vesti

Lalat pred svoj 100. meč: Protivnik me ne zanima, jer mi idemo na tri boda

Lalat pred svoj 100. meč: Protivnik me ne zanima, jer mi idemo na tri boda

Radio 021 15.10.2020
Fudbaleri Vojvodine dočekaće ekipu Rada, u 11. kolu Superlige Srbije, a biće to jubilarni 100. meč Nenada Lalatovića na klupi crveno-belih. Na dosadašnjih 99 mečeva, pod njegovim vođstvom, Vojvodina je ostvarila 58 pobeda, 24 remija i 17 poraza… »
Lalatović slavi jubilej na klupi Vojvodine: Nenadova stotka motiv Novosađanima da dođu do trijumfa

Lalatović slavi jubilej na klupi Vojvodine: Nenadova stotka motiv Novosađanima da dođu do trijumfa

Večernje novosti 15.10.2020
UTAKMICA 11. kola Superlige Srbije, u kojoj fudbaleri Vojvodine u petak, 16. oktobra dočekuju Rad, biće jubilarna, 100. po redu za Nenada Lalatovića, stratega Novosađana, kada se uzme u obzir da je u dva navrata sedeo na klupi novosadskih… »
Lalatović protiv Rada 100. put na klupi Vojvodine

Lalatović protiv Rada 100. put na klupi Vojvodine

Mozzart sport 15.10.2020
„Od prvog dana kao da sam rođen ovde“, kaže trener Lala. Mali jubilej na Karađorđu. Trener Vojvodine Nenad Lalatović će na utakmici protiv Rada 100. put sedeti na klupi novosadske Stare dame. Ovo je drugi Lalatovićev mandat u Vojvodini, ali je… »
Žvalavko sa zlatnim satom misli da je mangup: Lalatovića raduje jubilej, ali ga i dalje "žulja" ponašanje u Novom Pazaru

Žvalavko sa zlatnim satom misli da je mangup: Lalatovića raduje jubilej, ali ga i dalje "žulja" ponašanje u Novom Pazaru

Mondo 15.10.2020
"Ne volim balavce koji se tako ponašaju, ja sam isključen ne zbog ophođenja prema protivniku, navijačima ili sudijama, već prema tatinom sinu" "Ne volim balavce koji se tako ponašaju, ja sam isključen ne zbog ophođenja prema protivniku… »

Vesti dana »