Povezane vesti

Ni veliki šampion je nije izbegao: Korona "napala" sve sportove!

Ni veliki šampion je nije izbegao: Korona "napala" sve sportove!

Mondo 15.10.2020
Motociklista je u avgustu za dlaku izbegao tragediju a sada se suočava sa virusom koji hara svetom. Motociklista je u avgustu za dlaku izbegao tragediju a sada se suočava sa virusom koji hara svetom. Vozač Jamahe Valentino Rosi pozitivan je na korona… »
Valentino Rosi pozitivan na korona virus

Valentino Rosi pozitivan na korona virus

Sportski žurnal 15.10.2020
Vozač Jamahe Valentino Rosi saopštio je danas da je pozitivan na korona virus i da će propustiti trku za Veliku nagradu Aragona predstojećeg vikenda. – Nažalost, ovog jutra se nisam se osećao dobro. Bolele su me kosti i imao sam blagu temperaturu… »
Legendarni Valentino Rosi se oglasio, ima loše vesti

Legendarni Valentino Rosi se oglasio, ima loše vesti

Sportske.net 15.10.2020
Jedan od najboljih motociklista svih vremena neće moći da vozi narednu trku. Kako je i sam obelodanio na društvenim mrežama, italijanski motociklista Valentino Rosi zaražen je koronavirusom. Sve veći broj sportista širom sveta dobija pozitivne… »
Legendarni vozač se oglasio na društvenim mrežama: Valentino Rosi pozitivan na Covid-19

Legendarni vozač se oglasio na društvenim mrežama: Valentino Rosi pozitivan na Covid-19

Hot sport 15.10.2020
Vozač Jamahe zaražen korona virusom. Rosi će propustiti trku za Veliku nagradu Aragaona koja će biti održana za vikend. –Nažalost, jutros kada sam se probudio nisam se osećao dobro. Bolele su me kosti i imao sam blagu temperaturu, odmah sam se… »
I Valentino Rosi ima koronu

I Valentino Rosi ima koronu

Mozzart sport 15.10.2020
Ni devetostruki svetski šampion nije ostao imun. Redom se pojavljuju vesti kako su poznati sportisti zaraženim koronom, dogodilo se to i Kristijanu Ronaldu, a evo sada i čuvenom motociklisti Valentinu Rosiju. On je pozitivan na koronu, a to je među… »
Valentino Rosi pozitivan na virus korona

Valentino Rosi pozitivan na virus korona

N1 Info 15.10.2020
Vozač Jamahe Valentino Rosi pozitivan je na virus korona, preneo je novinar Sajmon Paterson. To je među vozačima drugi slučaj ukupno, a prvi u Kraljevskoj klasi. Do sada nijedan pozitivan slučaj novog virusa nije uticao na nastavak šampionata… »
I Rosi ima koronu: Bolele su me kosti…

I Rosi ima koronu: Bolele su me kosti…

Nova 15.10.2020
Valentino Rosi, vozač ekipe Jamahe i višestruki šampion u motociklizmu, pozitivan je na poslednjem testu na koronavirus. Vest su preneki pojedini novinari na društvenim mrežema da bi se potom oglasio i sam Rosi, koji je potvrdio da je vest… »

Vesti dana »