Повезане вести
Британски лекари: "Дуги ковид" утиче на више органа и психу
РТС 15.10.2020
Дуготрајна болест након инфекције коронавирусом, која се понекад назива и "дуги ковид", можда није један синдром већ четири. Они узрокују вртлог симптома који утичу на све делове тела и ум, показује најновије истраживање… »
"Дуги ковид" може да утиче на разне делова тела
Н1 Инфо 15.10.2020
Дуготрајна болест након инфекције коронавирусом, која се понекад назива и "дуги ковид", можда није један синдром, већ до њих четири који проузрокују вртлог симптома који утичу на све делове тела и ума, рекли су лекари. У… »
Љекари кажу да 'дуги ЦОВИД' може утјецати на више дијелова тијела и ума
Ал Јазеера 15.10.2020
Више хиљада људи повезало се на интернету како би подијелили своја искуства са симптомима непрекидне вирусне болести. Дуготрајна болест након инфекције корона вирусом, која се понекад назива и "дуги ЦОВИД", можда није један… »
Вести дана »
Ђурић: Погурати питање проширења ЕУ у 2026, то треба да буде геополитичка одлука
Телеграф пре 10 минутајош 17 повезаних
Србин из Крушевца нови директор БМВ-а: Каријеру започео као практикант, стигао до директорске фотоље, а запослени га обожавају
Курир пре 0 минутајош 14 повезаних
Временска прогноза: Могућа јутарња магла, током дана претежно сунчано и топло
Сербиан Невс Медиа пре 2 сатајош 17 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији
Наслови.аи пре 21 минутајош 29 повезаних
Власти издале упозорење: Могућ мега-земљотрес; Спремите планове евакуације, залихе хране и воде ФОТО/ВИДЕО
Б92 пре 1 сатјош 16 повезаних



