Povezane vesti

Tragedija u Titelu: Obesio se poznati pevač

Tragedija u Titelu: Obesio se poznati pevač

Blic 16.10.2020
Poznati pevač folk muzike, Dragiša Mitić Gile je danas izvršio samoubistvo, prenosi Objektiv. Tragedija se dogodila u Titelu, rodnom mestu pevača koji se obesio. Pevač je poslednjih godina izdavao pesme za Grand produkciju, a priča se da je na sebe… »
"Druže moj dobri, pamtiću te do kraja života": Saradnici i prijatelji pevača koji se obesio u Titelu tuguju

"Druže moj dobri, pamtiću te do kraja života": Saradnici i prijatelji pevača koji se obesio u Titelu tuguju

Blic 16.10.2020
Pevač narodne muzike Dragiša Mitić Gile je danas izvršio samoubistvo, a saradnici su se oglasili i izjavili saučešće porodici. Kako "Objektiv" prenosi, Dragiša se obesio u rodnom Knićaninu kod Titela. Pevač je poslednjih godina izdavao pesme za… »
Evo ko je grandov pevač koji se obesio u titelu: Tezgarim 20 godina po Beogradu i Australiji, imam staža

Evo ko je grandov pevač koji se obesio u titelu: Tezgarim 20 godina po Beogradu i Australiji, imam staža

Večernje novosti 15.10.2020
PEVAČ narodne muzike Dragiša Mitić Gile je danas izvršio samoubistvo, a iza sebe je ostavio pesme po kojima će biti upamćen. Naime, Dragiša se obesio u rodnom Kniću kod Titela, prenosi "Objektiv". Grandovom jatu ovaj pevač pridružio se… »

Vesti dana »