Povezane vesti
Lalatović žestoko pecnuo večite: Da imamo kao Zvezda i Partizan igrali bi Evropu
Večernje novosti 16.10.2020
U PREDVEČERJE duela Partizana i Crvene zvezde u Superligi Srbije, trener fudbalera Vojovdine Nenad Lalatović, je govoreći o razlici između Novosađana i crno i crveno-belih, govorio o porazu tima koji trenia u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope od… »
Lalatović "pecnuo" večite rivale: "Vojvodina bi igrala Ligu Evrope, ali..."
Sportske.net 16.10.2020
Novosađani odigrali odličan meč u Belgiji, ali nisu mogli dalje. Malo je falilo da i Vojvodina bude učesnik grupne faze Lige Evrope, ekipa iz Novog Sada je eliminisana u trećem kolu kvalifikacija od Standarda u Belgiji i to nakon produžetaka. Trener… »
Lalatović: Da Vojvodina ima upola kao večiti, u Novom Sadu bi se stalno igrala Liga Evrope
Sportski žurnal 16.10.2020
Da imamo samo 50 odsto finansijskih sredstava kojim raspolažu Partizan i Crvena zvezda siguran sam da bi Novi Sad imao redovnog učesnika Lige Evrope. - Da se igralo još pet minuta sigurno bismo pobedili. Predsednik Standarda je vikao sudiji da svira… »
Vesti dana »
Izložba "100 godina od obnove Njegoševe kapele" otvorena u Kraljevskom dvoru: Prisustvovao i princ Aleksandar Karađorđević
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Kozma: Naprednjaci iz Poslaničke grupe prijateljstva sa Nemačkom vređali goste iz Bundestaga
Beta pre 5 satijoš 1 povezana
Đurić iz Brisela: Zbog teških globalnih okolnosti u EU pojačan zamah za proširenje na naš region
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
Italija odlučila da isporuči Nemačkoj osumnjičenog za diverziju gasovoda Severni tok 1 i 2
Danas pre 5 satijoš 1 povezana




