Povezane vesti

Jovana Đorđević kraljica je golišavih fotki! Srpska manekenka poslala mami svoju sliku, a odgovor je urnebesan! (foto)

Jovana Đorđević kraljica je golišavih fotki! Srpska manekenka poslala mami svoju sliku, a odgovor je urnebesan! (foto)

Kurir 16.10.2020
Jovana Đorđević, srpska manekenka udata za fudbalera, objavila je prepisku sa mamom koja je nasmejala sve. Ona redovno na Instagram postavlja fotografije na kojima je provokativna i golišava, što se njenoj majci sudeći prema dopisivanju ne dopada… »
Kraljica golišavih fotki: Jovana podelila hit prepisku sa majkom - "zaboravila sam kako izgledaš obučena"! (foto)

Kraljica golišavih fotki: Jovana podelila hit prepisku sa majkom - "zaboravila sam kako izgledaš obučena"! (foto)

Mondo 16.10.2020
Najlepša žena fudbalera podelila prepisku sa majkom! Najlepša žena fudbalera podelila prepisku sa majkom! Jovana Đorđević važi za jednu od najlepših i najzgodnijih žena fudbalera, a neretko imamo priliku da je vidimo u porovokativnom i… »
Suprugu srpskog fudbalera isprozivala majka zbog golišavih slika: "Zaboravih kako mi dete izgleda obučeno!"

Suprugu srpskog fudbalera isprozivala majka zbog golišavih slika: "Zaboravih kako mi dete izgleda obučeno!"

Blic 16.10.2020
Manekenka Jovana Đorđević, supruga fudbalera Filipa Đorđevića, objavila je na Tviteru prepisku sa majkom i nasmejela mnoge. Naime, Jovana često objavljuje svoje golišave fotografije i ističe izvajano telo, a to se i te kako dopada njenim… »

Vesti dana »