Povezane vesti
Ombudsman: Četvrtina građana živi u riziku od siromaštva
Nova 16.10.2020
U Srbiji oko 250.000 građana koristi novčanu socijalnu pomoć, a oko pola miliona stanovnika, prema izveštaju Tima za socijalno uključivanje i smanjenje siromaštva Vlade Srbije, nije u stanju da zadovolji osnovne egzistencijalne potrebe, upozorio je danas… »
Inicijativa A11: U Srbiji raste nejednakost a teret krize plaćaju najsiromašniji
Danas 16.10.2020
Srbija spada među zemlje sa najvećom nejednakošću u Evropi, u kojima su domaćinstva izuzetno opterećena troškovima stanovanja, i jedina je u regionu koja nije organizovala nijednu posebnu socijalnu meru prema najsiromašnijima za vreme prvog talasa korona… »
“Krizu će platiti najsiromašniji, i to po odluci države”
Nova 16.10.2020
Srbija spada među zemlje sa najvećom nejednakošću u Evropi, u kojima su domaćinstva izuzetno opterećena troškovima stanovanja, i jedina je u regionu koja nije organizovala nijednu posebnu socijalnu meru prema najsiromašnijima za vreme prvog talasa korona… »
Pokrajinski ombudsman: Siromaštvo krši ljudska prava
Dnevnik 16.10.2020
NOVI SAD: Siromaštvo je složen, multidimenzionalan i teško iskorenjiv problem. Pored toga, siromaštvo je i globalni problem, prisutan i u najbogatijim državama i regionima. Siromašnih ljudi, dakle, ima i u Evropskoj uniji, kao i u Sjedinjenim Američkim… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Stabilizacija u Deliblatskoj peščari i borba na Stolovima
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 56 povezanih
Fiskalni savet: Prihodi u rebalansu realistični, dobit veća za 112 milijardi dinara
RTS pre 1 satjoš 32 povezane
U Srbiji od groznice Zapadnog Nila obolelo 11 ljudi, pet više nego prethodne sedmice
Beta pre 56 minutajoš 26 povezanih
BLOG "Dok požari uništavaju Srbiju, vlast spasava sebe. Ovo je vaša oproštajna sednica": Opozicija i vlast u klinču
Nova pre 11 minutajoš 55 povezanih




