Povezane vesti
Crveni krst i Rotari klub u misiji pomaganja socijalno ugroženom stanovništvu
RTV 16.10.2020
NOVI SAD - Oktobar je mesec solidarnosti i kao takav obeležava se od 2008. godine, a u sklopu njega i 17. oktobar kao Svetski dan borbe protiv siromaštva. U susret tom danu, Crveni krst Novog Sada i Rotari klub "Novi Sad" donirali su korisnicima Narodne… »
FOTO: Korisnicima Narodne kuhinje podeljeno po pet kilograma jabuka
Moj Novi Sad 16.10.2020
Kako javljaju iz Kabineta gradonačelnika, članica Gradskog veća za socijalnu zaštitu i brigu o porodici i deci Branka Bežanov prisustvovala je obeležavanju Svetskog dana borbe protiv siromaštva u prostorijama Narodne kuhinje Crvenog krsta Novog Sada. Tim… »
Grad mora biti pristupačan i za slepe i slabovide
Dnevnik 16.10.2020
Članica Gradskog veća za socijalnu zaštitu i brigu o porodici i deci Branka Bežanov i savetnica gradonačelnika Novog Sada Ljiljana Koković primile su predstavnike Gradske organizacije slepih i slabovidih povodom Međunarodnog dana slepih i slabovidih… »
Vesti dana »
Već u 8 sati pakleno: Zrenjanin među najtoplijim gradovima, na snazi crveni meteo-alarm
Zrenjaninski pre 31 minutajoš 26 povezanih
Požar kod Magliča lokalizovan, na Stolovima pod kontrolom, vatra tokom noći prošla pored Šušare u Deliblatskoj peščari
Insajder pre 16 minutajoš 9 povezanih
Burna noć u Beogradu: Dve saobraćajne nezgode, među povređenima i dvogodišnje dete
NIN pre 16 minutajoš 8 povezanih
Svi punoletni građani dobijaju 6.000 dinara: Ko mora da se prijavi, a ko dobija novac automatski
Ozon pre 2 satajoš 6 povezanih




