Povezane vesti

Filmska tuča uživo: Poznati glumac zbog zaštitne maske napravio skandal u autobusu! (VIDEO)

Filmska tuča uživo: Poznati glumac zbog zaštitne maske napravio skandal u autobusu! (VIDEO)

Vesti online 16.10.2020
Popularni hrvatski glumac Božidar Košćak (71) u zagrebačkom tramvaju reagovao je kada je video da jedan od korisnika prevoza ne koristi zaštitnu masku, pa je čak izbila i tuča. Taman sam izlazio iz tramvaja kada sam video gospodina bez maske. Pitao… »
Poznati glumac se zbog maske potukao u tramvaju! Frka nastala zbog jednog pitanja

Poznati glumac se zbog maske potukao u tramvaju! Frka nastala zbog jednog pitanja

Telegraf 16.10.2020
- On je ustao i krenuo da me udari. Tada mi je pala maska - rekao je Božidar Koščak, zvezda serije "Smogovci" Poznati hrvatski glumac Božidar Koščak, poznatiji kao Kumpić iz legendarne serije "Smogovci", burno je reagovao tramvaju nakon što je… »
VIDEO Poznati hrvatski glumac se tukao u tramvaju zbog maske

VIDEO Poznati hrvatski glumac se tukao u tramvaju zbog maske

Nova 16.10.2020
Božidar Košćak (71), poznati hrvatski glumac u zagrebačkom tramvaju je juče oko 12 sati regaovao čim je video da jedan gospodin ne nosi masku, pa je na kraju izbila i tuča. Kumpić iz Smogovaca se potukao u zagrebačkom tramvaju: 'Nisam se želio… »

Vesti dana »