Povezane vesti

Kuća bana Jelačića dobar gest, Hrvatska poštuje manjine

Kuća bana Jelačića dobar gest, Hrvatska poštuje manjine

Nova 17.10.2020
Ovo su pozitivni kamenčići u slaganju mozaika dobrih odnosa Srbije i Hrvatske, iako mislim da su naši odnosi na konvencionalnom minimumu, što znači da treba uložiti još puno napora u njihovo građenje, izjavio je ministar spoljnih i evropskih… »
Ministar u Novom Sadu: Hrvatska evropski primerna prema Srbima

Ministar u Novom Sadu: Hrvatska evropski primerna prema Srbima

Dnevnik 17.10.2020
NOVI SAD: Ovo su pozitivni kamenčići u slaganju mozaika dobrih odnosa Srbije i Hrvatske, iako mislim da su naši odnosi na konvencionalnom minimumu, što znači da treba uložiti još puno napora u njihovo građenje, izjavio je ministar spoljnih i… »
Aleksandar Vučić: Teško da bi mi neko verovao da govorim o velikoj ljubavi Srba i Hrvata! (video)

Aleksandar Vučić: Teško da bi mi neko verovao da govorim o velikoj ljubavi Srba i Hrvata! (video)

Pravda 17.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje svečanom otvaranju kuće bana Josipa Jelačića u Novom Sadu. Svečanosti zajedno sa predsednikom Srbije prisustvuje i minsitar spoljnih i evropskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman. Ministar spoljnih… »
Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama

Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama

Kurir 17.10.2020
Pregled najvažnijih vesti za petak, 16. oktobar. Dan koji je za nama, u Srbiji je izgledao ovako: VUČIĆ NA OTVARANJU KUĆE BANA JELAČIĆA U NOVOM SADU: Srbija je domovina svih Hrvata koji žive u njoj (VIDEO) Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić: Vreme je da gradimo poverenje, slušamo i razumemo jedni druge

Vučić: Vreme je da gradimo poverenje, slušamo i razumemo jedni druge

Danas 17.10.2020
Obnovljen spomen dom bana Josia Jelačića u Petrovardinu predat Hrvatskom nacionalnom vijeću Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ministar spoljnih i evropskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman prisustvovali su u Petrovaradinu, svečanom otvaranju… »

Vesti dana »