Povezane vesti

Kokoškov preuzeo odgovornost za poraz Fenerbahčea: Težak poraz, osećamo se bedno

Kokoškov preuzeo odgovornost za poraz Fenerbahčea: Težak poraz, osećamo se bedno

Vesti online 17.10.2020
Košarkaši Fenerbahčea doživeli su težak poraz od Bajerna iz Minhena i pored vođstva od 21 poena razlike na poluvremenu u 4. kolu Evrolige. Posle utakmice trener Fenera i selektor Srbije, Igor Kokoškov, nije krio ljutnju, ali ne na svoje igrače… »
Lučić MVP nedelje u Evroligi – prvi put u karijeri

Lučić MVP nedelje u Evroligi – prvi put u karijeri

Nova 17.10.2020
Vladimir Lučić, košarkaš minhenskog Bajerna, proglašen je za najkorisnijeg (MVP) igrača prethodne nedelje u Evroligi. Dupla nedelja donela je MVP priznanje srpskom reprezentativcu, saopšteno je na sajtu elitnog takmičenja. Bavarci su ostvarile… »
Ljubimac grobara MVP nedelje u evroligi: Sjajni Lučić predvodio je Bajern do dve velike pobede

Ljubimac grobara MVP nedelje u evroligi: Sjajni Lučić predvodio je Bajern do dve velike pobede

Mondo 17.10.2020
Odličan početak sezone za Bajern, izdvojio se lider tima. Odličan početak sezone za Bajern, izdvojio se lider tima Krilo Bajern Minhena i reprezentativac Srbije Vladimir Lučić postao je zvanično MVP nedelje Evrolige, nakon dve sjajne pobede… »
Vladimir Lučić MVP nedelje u Evroligi!

Vladimir Lučić MVP nedelje u Evroligi!

Sportski žurnal 17.10.2020
U Tel Avivu je ubacio 26 koševa, uz tri skoka, dok je u Istanbulu imao učinak od 18 poena i pet skokova. Srpski košarkaš Vladimir Lučić, član minhenskog Bajerna, proglašen je za najkorisnijeg (MVP) igrača prethodne nedelje u Evroligi, saopšteno… »
EL - Lučić MVP!

EL - Lučić MVP!

Sportske.net 17.10.2020
Nije bilo boljeg u nedelji za nama. Jedan deo klubova je ove nedelje u Evroligi odigrao dva meča, među njima je i Bajern koji je verovatno i najprijatenije iznenađenje pored Žalgirisa u ovom trenutku. Bavarce je predvodio u dve pobede ove nedelje… »
Kokoškov ljut posle poraza: Bedno se osećam! Do mene je

Kokoškov ljut posle poraza: Bedno se osećam! Do mene je

Mozzart sport 17.10.2020
“Prestali smo da igramo u jednom trenutku”, poručio selektor Srbije. Bili su navijači Fenerbahčea u stanju ekstaze tokom prvih minuta evroligaškog duela sa Bajernom. U jednom trenutku bivši šampion Evrope je vodio 27:5, zatim je na početku… »
Lučić MVP nedelje u Evroligi

Lučić MVP nedelje u Evroligi

N1 Info 17.10.2020
Košarkaš Bajerna Vladimir Lučić poneo je titulu najkorisnijeg igrača nedelje u Evroligi zbog sjajnih partija u pobedama svog tima nad Makabijem i Fenerbahčeom. Srpski reprezentativac je imao ukupni indeks korisnosti 53 na te dve utakmice u kojima su… »
Lučić MVP nedelje u Evroligi

Lučić MVP nedelje u Evroligi

Telegraf 17.10.2020
Srpski reprezentativac odigrao dve odlične utakmice u pobedama svog tima Bajerna. Srpski košarkaš Vladimir Lučić, član minhenskog Bajerna, proglašen je za najkorisnijeg (MVP) igrača prethodne nedelje u Evroligi, saopšteno je na sajtu elitnog… »
Kokoškov: Treneri gube utakmice, to sam naučio od mentora

Kokoškov: Treneri gube utakmice, to sam naučio od mentora

Nova 17.10.2020
Igor Kokoškov, trener Fenerbahčea, preuzeo je odgovornost posle poraza od Bajerna u 4. kolu Evrolige. Turski velikan ispustio je prednost od čak 22 poena na svom terenu, pa su Vladimir Lučić i saigrači odneli trijumf u Minhen. “Težak poraz… »
Kokoškov razočaran nakon poraza: ‘Ja sam kriv, posle ovoga se svi osećamo bedno’

Kokoškov razočaran nakon poraza: ‘Ja sam kriv, posle ovoga se svi osećamo bedno’

Hot sport 17.10.2020
Trener Fenerbahčea Igor Kokoškov bio je razočaran posle poraza od Bajerna. Fenerbahče je ispustio prednost od 22 poena i na kraju izgubio od nemačke ekipe u 4. kolu Evrolige rezultatom 75:71. Srpski stručnjak je preuzeo odgovornost za poraz. –… »
Lučić blista posle pobede nad Fenerom: Sjajan osećaj!

Lučić blista posle pobede nad Fenerom: Sjajan osećaj!

N1 Info 17.10.2020
Košarkaš minhenskog Bajerna Vladimir Lučić kaže da je sjajan osećaj nadoknaditi minus od 22 poena razlike i ostvariti trijumf. Upravo to su Bavarci učinili u duelu četvrtog kola Evrolige protiv Fenerbahčea u Istanbulu. U prvoj četvrtini imali su… »
Kokoškov posle teškog poraza: Bedno! Do mene je...

Kokoškov posle teškog poraza: Bedno! Do mene je...

N1 Info 17.10.2020
Trener Fenerbahčea Igor Kokoškov teško je podneo poraz od minhenskog Bajerna, u meču u kojem je njegov tim imao i 22 poena prednosti. Turski velikan već u prvoj deonici vodio je 27:5, zatim je na startu treće imao 47:27, ali je na kraju izgubio kod… »
Kokoškov i "bedan osećaj", šta su mu pričali pre 20 godina?

Kokoškov i "bedan osećaj", šta su mu pričali pre 20 godina?

Sportske.net 17.10.2020
Igor Kokoškov nije zadovoljan igrom u drugom poluvremenu. Možda i najveći preokret od početka sezone napravio je Bajern trenera Andree Trinkijerija, slavio je sa 75:71 u Istanbulu protiv Fenerbahčea, iako je gubio i sa 20 poena razlike. "Verujem da… »

Vesti dana »