Povezane vesti

Član Vošine uprave Lalatoviću: Nije na treneru da se bavi kadrovskim pitanjima

Član Vošine uprave Lalatoviću: Nije na treneru da se bavi kadrovskim pitanjima

Radio 021 17.10.2020
Član Upravnog odbora FK Vojvodina Milan N. Đukić reagovao je na izjavu šefa stručnog štaba crveno-belih Nenada Lalatovića, u kojoj je, između ostalog, poručio da klub što pre mora da dobije predsednika i sportskog direktora. Prema njegovim… »
Lalatović: Ljuti igrači dolaze kod mene, nemamo predsednika

Lalatović: Ljuti igrači dolaze kod mene, nemamo predsednika

Nova 17.10.2020
Nenad Lalatović, trener Vojvodine, digao je glas posle pobede nad Radom u 11. kolu Superlige - 4:1 (1:1). Iskusni strateg, koji je novosadskoj “staroj dami” doneo trofej Kupa Srbije na kraju prošle sezone, uputio je apel klupskom rukovodstvu posle… »
Lalatović: Vojvodina će uvek biti moja druga kuća

Lalatović: Vojvodina će uvek biti moja druga kuća

Radio 021 17.10.2020
Posle pobede protiv Rada i njegove jubilarne 100. utakmice na klupi Vojvodine, šef stručnog štaba crveno-belih Nenad Lalatović kaže da će "stara dama" uvek biti njegova druga kuća. Vojvodina je pobedila Rad rezultatom 4:1 (1:1), u 11. kolu Super… »
Igrači ovo nisu zaslužili, a Lalat je opet održao zanimljivu konferenciju!

Igrači ovo nisu zaslužili, a Lalat je opet održao zanimljivu konferenciju!

Sportske.net 17.10.2020
Šta je ovoga puta imao da kaže? Vojvodina je savladala Rad na gostovanju u 100. utakmici Nenada Lalatovića na klupi ovog tima, bil je 1:4. Kao i uvek, zanimljivo je bilo i nakon utakmice Vojvodine jer je na konferenciju izašao Nenad Lalatović koji je… »
Nenad Lalatović: Vojvodina će uvek biti moja druga kuća (video)

Nenad Lalatović: Vojvodina će uvek biti moja druga kuća (video)

Hot sport 17.10.2020
Posle pobede njegove ekipe protiv Rada i njegove jubilarne 100. utakmice na klupi Vojvodine, šef stručnog štaba crveno-belih Nenad Lalatović je izjavio da će ‘stara dama’ uvek biti njegova druga kuća. Vojvodina je pobedila Rad rezultatom 4:1… »

Vesti dana »