Povezane vesti

Ćiro: Nisu me hteli u Zvezdi jer sam Hrvat

Ćiro: Nisu me hteli u Zvezdi jer sam Hrvat

Nova 17.10.2020
"Trener svih trenera" Miroslav Ćiro Blaževć otkrio je gostujući u hrvatskom "Podkast Inkubatoru" zbog čega ga nije htela Crvena zvezda, kao i da li bi seo na klupu reprezentacije Srbije. Na direktno pitanje, da li je bilo takvih ponuda da preuzme… »
Ćiro Blažević otkrio da li bi vodio Srbiju: Čuveni trener govorio o Zvezdi, Prosinečkom, Antiću i Petkoviću (video)

Ćiro Blažević otkrio da li bi vodio Srbiju: Čuveni trener govorio o Zvezdi, Prosinečkom, Antiću i Petkoviću (video)

Hot sport 17.10.2020
Čuveni Miroslav Ćiro Blažević bio je gost u hrvatskom ‘Podkast Inkubatoru’ tom prilikom odgovorio da li bi vodio reprezentaciju Srbije. – Da li je ikada bilo takvih ponuda? – glasilo je jedno od pitanja gledalaca. – Nikad ozbiljnih. Nisam… »
Zvezda me nije htela jer sam hrvat, robi je pola Srbin: Ćiro Blažević uzburkao strasti na Balkanu!

Zvezda me nije htela jer sam hrvat, robi je pola Srbin: Ćiro Blažević uzburkao strasti na Balkanu!

Mondo 17.10.2020
Navikli smo na kontroverzne izjave "trenera svih trenera". Navikli smo na kontroverzne izjave "trenera svih trenera". Legendarni hrvatski trener Miroslav "Ćiro" Blažević gostovao je u "Podkast Inkubatoru" i odgovorio na niz zanimljivih pitanja, a… »
Blažević: Srbija ima talenat, ali nisu vođeni kako treba! Hteo sam u Zvezdu, Džajić mi nije dao!

Blažević: Srbija ima talenat, ali nisu vođeni kako treba! Hteo sam u Zvezdu, Džajić mi nije dao!

Večernje novosti 17.10.2020
Kada god se Miroslav Điro Blažević oglasi, znate da će ono što kaže privući veliku pažnju. Popularni Ćiro je bio gost "Podkast Inkubatora", gde je odgovarao na pitanja navijača. Ćiro je upitan da li bi preuzeo Srbiju. "Nikada ozbiljno nisu… »
Zbog ovoga nije pustio Prosinečkog u polufinalu SP: Blažević otkrio ko je najveći đilkoš i gde mu je bilo najbolje!

Zbog ovoga nije pustio Prosinečkog u polufinalu SP: Blažević otkrio ko je najveći đilkoš i gde mu je bilo najbolje!

Večernje novosti 17.10.2020
MIROSLAV Ćiro Blažević kakvog do sada niste videli. Gostujući u "Podkast Inkubatoru" odgovarao je na pitanja čitalaca. Upitan je bio da li mu je najveća greška što Prosinečkog nije pustio od starta polufinalnog meča na Svetskom prvenstvu 1998… »

Vesti dana »