Povezane vesti

Svemoćni Ibrahimović: Bio sam gladan ove dve nedelje, mogu sve mečeve da preskočim, ali ne i derbi

Svemoćni Ibrahimović: Bio sam gladan ove dve nedelje, mogu sve mečeve da preskočim, ali ne i derbi

Mozzart sport 17.10.2020
"Osećam veliku odgovornost prema mlađim igračima. Ja sam vođa i ta situacija mi se sviđa. Tada su svi na raspolaganju", poručuje Šveđanin. Godine na primeru Zlatana Ibrahovića nemaju nikakvu ulogu. Vremešni Šveđanin je sa današnja dva gola… »
Zaboravite godine, Ibrahimović vredi svaki milion! Milanova perfekcija i veliko slavlje u gradskom derbiju (video)

Zaboravite godine, Ibrahimović vredi svaki milion! Milanova perfekcija i veliko slavlje u gradskom derbiju (video)

Mozzart sport 17.10.2020
Vremešni golgeter sa dva gola rešio Derbi dela Madonina i učvrstio Rosonere na liderskoj poziciji Serije A - 2:1. Niko nije mogao ni da pomisli da će Milan nakon četiri odigrana kola Serije A imati maksimalan učinak, ali Rosoneri potpuno uživaju u… »
Vratio se veliki Milan, Madonina u crveno-crnom!

Vratio se veliki Milan, Madonina u crveno-crnom!

Sportske.net 17.10.2020
I to već u prvih petnaestak minuta! U okviru četvrtog kola italijanske Serije A, na ''Meaci'' je večeras odigran 173. ''Derbi dela Madonina'', koji je Milan kao gost rešio u svoju korist rezultatom 2:1 i tako zadržao maksimalan učinak u Seriji A od… »
Završen milanski derbi: Ibrahimović postigao dva gola! (video)

Završen milanski derbi: Ibrahimović postigao dva gola! (video)

Hot sport 17.10.2020
Gosti su slavili. Danas se odigrao meč četvrtog kola Serije A između Intera i Milana na gradskom stadionu ‘San Siro’. Milan, koji je večeras nastupao kao gost, odneo je pobedu rezultatom 2:1. Interu je ovo prvi poraz od početka ove sezone, dok je… »
Sjajni Ibra za prekid petogodišnjeg prokletstva Milana

Sjajni Ibra za prekid petogodišnjeg prokletstva Milana

N1 Info 17.10.2020
U velikom derbiju Milana čuvenom "Derby della Madonina" Milan je pobedio Inter 2:1, što je prva pobeda rosonera nad velikim rivalom posle pet godina. Poslednji trener koji je vodio Milan do pobede u gradskom derbiju bio je Siniša Mihajlović, o koga… »
Vreme za promene? Konte nikada nije izgubio (u Italiji), a Pioli nikada nije dobio derbi

Vreme za promene? Konte nikada nije izgubio (u Italiji), a Pioli nikada nije dobio derbi

Mozzart sport 17.10.2020
Na redu je novo izdanje Derbija dela Madonina... ( Od dopisnika MOZZART Sporta iz Rima) Kovid-19 je desetkovao Inter Antonija Kontea i učinio milanski derbi mnogo zanimljivijim nego što bi on to bio da su dva tima u kompletnim sastavima. Druga… »

Vesti dana »