Povezane vesti
Novo primirje u Nagorno-Karabahu
RTV 17.10.2020
BAKU/JEREVAN - Jermenija i Azerbejdžan postigli su danas novi sporazum o humanitarnom prekidu vatre koji treba da stupi na snagu u ponoć po lokalnom vremenu (20.00 GMT) u azerbejdžanskoj oblasti Nagorno-Karabah s većinskim jermenskim stanovništvom. Kako… »
Novo primirje u Nagorno-Karabahu
Dnevnik 17.10.2020
BAKU/JEREVAN: Jermenija i Azerbejdžan postigli su danas novi sporazum o humanitarnom prekidu vatre koji treba da stupi na snagu u ponoć po lokalnom vremenu (20.00 GMT) u azerbejdžanskoj oblasti Nagorno-Karabah s većinskim jermenskim stanovništvom. Kako… »
Postignut dogovor o primirju u Nagorno-Karabahu
Radio 021 17.10.2020
Predstavnici Jermenije i Azerbejdžana postigli su dogovor o humanitarnom primirju. Primirje će biti na snazi od ponoći 18. oktobra, piše RIA Novosti. To je izjavio portparol predsednika Nagorno-Karabaha Vagram Pogosijan. Lavrov razgovarao sa… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Izmene u ovom delu grada sve do februara sledeće godine: Ove linije menjaju trasu
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 4 satijoš 3 povezane




