Povezane vesti

Privatni život počeo je da trpi Nestorović: Juče me zaustavio čovek i rekao da hoće da mi kupi krevet! Žena ne izlazi sa…

Privatni život počeo je da trpi Nestorović: Juče me zaustavio čovek i rekao da hoće da mi kupi krevet! Žena ne izlazi sa…

Kurir 18.10.2020
Nakon duže pauze, prof. dr Branimir Nestorović jutros se pojavio na malim ekranima, a kako je voditeljka programa ispričala, doktor je posle mesec i po dana ubeđivanja pristao na gostovanje. "Bilo mi je potrebno da napravim pauzu, isključio sam… »
Nestorović nakon mesec i po dana u javnosti: Žena je prestala da izlazi sa mnom, a ćerka morala da ugasi Facebook!

Nestorović nakon mesec i po dana u javnosti: Žena je prestala da izlazi sa mnom, a ćerka morala da ugasi Facebook!

Mondo 18.10.2020
Nestorović je govorio o svom privatnom životu. Nestorović je govorio o svom privatnom životu. Prof. dr Branimir Nestorović gostovao je u emisiji "Jutro" na Prvoj televiziji. Nestorović se neko vreme nije pojavljivao na televiziji niti je davao… »
Dr Nestorović ponovo u javnosti: Nude mu krevet na poklon, slika omiljene kokoške u biografiji – ovo sigurno ne znate o…

Dr Nestorović ponovo u javnosti: Nude mu krevet na poklon, slika omiljene kokoške u biografiji – ovo sigurno ne znate o…

Večernje novosti 18.10.2020
DOKTOR Branimir Nestorović danas je, posle dužeg vremena, gostovao u emisiji Prve televizije gde je objasio zašto se više ne pojavljuje u javnosti. Izjavio je da neće da razgovara o koroni jer smatra da sve predugo traje i da su se ljudi izmorili. -… »
Nestorović posle mesec i po u javnosti: Krenem u pekaru, čovek nudi krevet da mi pokloni

Nestorović posle mesec i po u javnosti: Krenem u pekaru, čovek nudi krevet da mi pokloni

Telegraf 18.10.2020
"Kćerka je morala da ugasi Fejsbuk profil, žena ne izlazi više sa mnom" Gostujući u emisiji na Prva TV, doktor Branimir Nestorović objasnio je zašto se više ne pojavljuje u javnosti. Izjavio je da neće da razgovara o koroni jer smatra da sve… »

Vesti dana »