Povezane vesti

Novi Sad: Poznat identitet muškarca koji je poginuo u požaru

Novi Sad: Poznat identitet muškarca koji je poginuo u požaru

Nova 18.10.2020
Jožef S. (87) iz Novog Sada poginuo je u požaru, koji se dogodio jutros oko tri sata u kući u Ulici Bogdana Popovića u Novom Sadu, gde je nesrećni čovek sam živeo. Kako prenosi portal NSuživo, plamen u drvenoj baraci izazvao je šporet na drva… »
Otkrivena žrtva jezivog požara u Novom Sadu: Vatrogasci našli ugljenisano telo penzionera, vatra buknula iz peći

Otkrivena žrtva jezivog požara u Novom Sadu: Vatrogasci našli ugljenisano telo penzionera, vatra buknula iz peći

Mondo 18.10.2020
U požaru koji je rano jutros izbio u kući u Novom Sadu nastradao je J. S. star 87 godina. U požaru koji je rano jutros izbio u kući u Novom Sadu nastradao je J. S. star 87 godina. Kako je RTV-u potvrđeno u Birou MUP-a za saradnju sa medijima vatra je… »
Starac stradao u požaru koji je izazvala peć na drva

Starac stradao u požaru koji je izazvala peć na drva

Dnevnik 18.10.2020
Starac J. S. (87) natradao je u noći između subote i nedelje u požaru koji je izbio oko tri sata iza ponoći u Ulici Bogdana Popovića 35 u novosadskom naselju Adice. Osamdesetsedmogodišnjak je živeo sam u baraci koja je izgorela u požaru koji je… »
Vatra progutala baraku za par minuta: Detalji tragedije u Novom Sadu u kojoj je rano jutros nastradao starac (87)

Vatra progutala baraku za par minuta: Detalji tragedije u Novom Sadu u kojoj je rano jutros nastradao starac (87)

Blic 18.10.2020
Pripadnici vatrogasne brigade pronašli su telo za sada neidentifikovanog muškarca prilikom akcije gašenja požara u Ulici Bogdana Popovića u novosadskom naselju Adice, a kako nezvanično saznaje ’’Blic’’, reč je o J.S. (87) koji je živeo u… »
Ugljenisano telo muškarca pronađeno nakon požara u kući na Adicama

Ugljenisano telo muškarca pronađeno nakon požara u kući na Adicama

Radio 021 18.10.2020
Ugljenisano telo J. S. (87) pronađeno je u drvenoj baraci u Ulici Bogdana Popovića bb, u kojoj je tokom prethodne noći, oko 3:30 časova, izbio požar. Kako je za 021 potvrđeno u MUP-u, požar je ugašen, a u pitanju je manji objekat koji je potpuno… »
Kurir na mestu stravičnog požara u ns Komšije otkrile: Nastradali starac 50 godina živeo sam u drvenoj kućici bez struje i…

Kurir na mestu stravičnog požara u ns Komšije otkrile: Nastradali starac 50 godina živeo sam u drvenoj kućici bez struje i…

Kurir 18.10.2020
Jožef S. (87) iz Novog Sada poginuo je u požaru, koji se dogodio u nedelju, oko tri sata posle ponoći u kući u Ulici Bogdana Popovića gde je nesrećni čovek sam živeo. Prema prvim informacijama, plamen u drvenoj kućici, izazvao je šporet na drva… »

Vesti dana »