Povezane vesti
Vebinar na temu Kovida na Niškom Mašinskom fakultetu
Jug press 18.10.2020
NIŠ Centar za primenjenu matematiku Mašinskog fakulteta u Nišu „CAM-FMEN“, u suorganizaciji sa „International Chair in Mathematical Physics and Applications“, University of Abomey-Calavi, Republika Benin, organizuje vebinar „Matematika za napredak… »
Matematika za napredak čovečanstva u vreme Kovida-19 i post Kovida-19
Niške vesti 18.10.2020
O matematici i njenoj primeni u drugim naukama, vebinaru i njegovim ciljevima govorila je profesorka Melanija Mitrović, rukovodioc CAM-FMEN Centra sa Mašinskog fakulteta. Profesorka Mitrović nas podseća da je čuveni nemački matematičar Karl Fridrih Gaus… »
Vesti dana »

Informer tvrdi da je Vesić u teškom stanju i da se lekari bore za njegov život
Beta pre 2 satajoš 73 povezane

Deca od 5 i 17 godina zadržana u bolnici: Katastrofa na seoskoj slavi u Pavlovcu, dvadesetoro ljudi otrovano
Blic pre 1 satjoš 27 povezanih

Punih 13 dana Rade je sa porodicom putovao od Banije do Čačka: Potresna sećanja Srba prognanih u Oluji još uvek žive, slike ognjišta sa kog su proterani se ne zaboravljaju (FOTO)
RINA pre 3 satajoš 37 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog nevremena, grad i pljuskovi u Moravičkom okrugu
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 47 povezanih

Juniorska košarkaška reprezentacija Srbije zauzela peto mesto na EP u Beogradu
Insajder pre 1 satjoš 37 povezanih