Povezane vesti
Vesić: Skupštinska većina u Šapcu do kraja nedelje
RTV 19.10.2020
BEOGRAD - Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je danas da će nova skupštinska većina u Skupštini grada Šabac biti konstituisana do kraja ove nedelje, najverovatnije u sredu. "Gradska izborna komisija Šapca utvrdila je konačne… »
Vesić: Fajon, Zelenović i Đilas da nauče da gube na izborima
Nova 19.10.2020
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je danas da će nova skupštinska većina u Skupštini grada Šabac biti konstituisana do kraja ove nedelje, najverovatnije u sredu. “Gradska izborna komisija Šapca utvrdila je konačne izborne… »
Aleksandar Pajić (SNS) za Kurir: Šabac će biti grad budućnosti!
Kurir 19.10.2020
GIK proglasio konačne rezultate - SNS osvojio 37 mandata, a lista dosadašnjeg gradonačelnika Nebojše Zelenovića 22. Posle četiri meseca od održavanja izbora i više ponovljenih glasanja, Gradska izborna komisija u Šapcu usvojila je izveštaj o ukupnim… »
Vesti dana »

Šokantno upozorenje! Odbijanjem Trampovog plana Zelenski vodi zemlju u još veći haos!
Alo pre 34 minutajoš 32 povezane

Da li bi Ankoridž na Aljasci mogao biti mesto istorijskog sastanka; Makron: Budućnost Ukrajine se ne može odrediti bez Ukrajinaca
RTS pre 19 minutajoš 154 povezane