Povezane vesti

"Pričao je da ima problema, krenuo je da se vidi sa drugom..." Devojka nestalog trenera: Sve ovo je misterija

"Pričao je da ima problema, krenuo je da se vidi sa drugom..." Devojka nestalog trenera: Sve ovo je misterija

Blic 19.10.2020
Jovo Kecman (51) nestao je u Malom Mokrom Lugu 24. septembra, a njegova devojka Ana za "Blic" kaže da je njegov nestanak potpuno misteriozan za celu porodicu. - Od trenutka kada mu se gubi svaki trag mi nemamo nikave informacije. On je tog dana otišao… »
Oglasila se devojka nestalog trenera: Odlučio je da proda kuću vrednu oko 300.000 evra, stalno je gledao kroz prozor i na…

Oglasila se devojka nestalog trenera: Odlučio je da proda kuću vrednu oko 300.000 evra, stalno je gledao kroz prozor i na…

Vesti online 19.10.2020
Devojka nestalog fitnes trenera Jove Kecmana (51) Ana ispričala je da je izuzetno vezan za porodicu, naročito za oca. – Meni je u jednom trenutku rekao „pazi mi Mileta“, ali mi smo se uvek šalili. Ja se iskreno nadam da će ga naći ili da će se… »
Fitnes trener pre nestanka na FB objavio poruku i pentagram

Fitnes trener pre nestanka na FB objavio poruku i pentagram

Nova 19.10.2020
Porodica Jova Kecmana (51), personalnog trenera i vlasnika teretane iz Beograda, koji je 24. septembra nestao sa 16.000 evra u džepu u beogradskom naselju Mali Mokri Lug, i dalje nema nikakvih informacija o tome gde se on nalazi. Njegova devojka, koja je… »
Fitnes instruktor nestao sa 16.000 evra u džepu

Fitnes instruktor nestao sa 16.000 evra u džepu

Nova 19.10.2020
Porodica Jova Kecmana (51), personalnog trenera i vlasnika teretane iz Beograda, koji je 24. septembra nestao u beogradskom naselju Mali Mokri Lug, sumnja da iza njegovog nestanka stoje kriminalci. Navodno je Kecman, u trenutku kada je poslednji put… »
U Beogradu nestao trener poznatih: Otac kaže da je Jovo kod sebe imao 16.000 evra

U Beogradu nestao trener poznatih: Otac kaže da je Jovo kod sebe imao 16.000 evra

Telegraf 19.10.2020
Otac Jove Kecmana, kome se trag izgubio 24. septembra, kaže da je očajan jer niko ne zna gde mu je sin. Porodica Jove Kecmana (51), trenera i vlasnika teretane, koji je 24. septembra nestao bez traga u beogradskom naselju Mali Mokri Lug, sumnja da iza… »

Vesti dana »