Povezane vesti
U Čačku danas bez novozaraženih korona virusom
Politika 19.10.2020
Svih 16 uzoraka iz Pirotskog okruga negativni na korona virus. U Čačku danas nije bilo novozaraženih lica korona virusom, a svi rezultati za 37 testiranih bili su negativni, rekao je novinarima gradonačelnik Čačka Milun Todorović. On je dodao da je tokom… »
U čačanskoj bolnici smešteno devet kovid pacijenata
Novi magazin 19.10.2020
Na kovid-odeljenje Opšte bolnice u Čačku u poslednja 24 sata primljen je jedan pacijent, tako da je u toj bolnici trenutno ukupno hospitalizovano devet pacijenata sa simptomima kovida-19, saopštio je danas gradski Radni tim za praćenje epidemije… »
Tutin: Inficirana tri zdravstvena radnika
Nova 19.10.2020
Epidemiolog Doma zdravlja u Tutinu Mithat Eminović izjavio je danas da je troje zaposlenih na Internom odeljenju te zdravstvene ustanove inficirano koronavirusom, kao i da je jedna stomatološka sestra pod nadzorom. Navodeći da su inficirane medicinske… »
Čačak: Devet pacijenata u bolnici zbog korone
Nova 19.10.2020
Na kovid odeljenjima čačanske Opšte bolnice trenutno je hospitalizovano devet pacijenata, podaci su radnog tima za suzbijanje koronavirusa u tom gradu. U protekla 24 časa primljen je jedan pacijent na bolničko lečenje, a jedan pacijent je prebačen je na… »
Vesti dana »
Španija golom u 91. minutu srušila Portugal za plasman u četvrtfinale Mundijala
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 41 povezana
„Na njima je da daju ponudu“ Jokić: Želim do kraja života da igram za Denver
Dnevnik pre 2 satajoš 43 povezane
Poništava se konkurs sa "Strelom", stižu novi trolejbusi i autobusi: Završen sastanak Vučića i GSP-a
B92 pre 5 satijoš 29 povezanih





