Повезане вести
Мораторијум истекао задњег дана септембра, а сада стижу обрачуни
Каматица 19.10.2020
Банке су обавештења дужницима о истеку мораторијума и новим отплатним плановима тек почеле да шаљу на мејлове и кућне адресе. У међувремену, свим дужницима који кредит плаћају првих дана у месецу, рате су већ наплаћене по новом… »
Мораторијум истекао пре октобра, нови обрачуни тек сад стижу
Нова 19.10.2020
Мораторијум на отплату кредита завршен је последњег дана септембра. Нове рате се грађанима од 1. октобра већ скидају са рачуна, иако већина још није добила нови обрачун. Банке су обавештења дужницима о истеку мораторијума и… »
Вести дана »
Ђедовић Хандановић: Анализирамо могућности за додатни увоз нафтних деривата
РТС пре 4 минутајош 31 повезана
Дијана Хрка за Недељник о прекиду штрајка глађу: „Добила сам писмо од двоје деце и размишљала шта паметно да урадим“
Недељник пре 4 минутајош 47 повезаних
РХМЗ издао упозорење, а радарски снимци откривају шта то данас стиже у Србију, који су крајеви највише на удару и како ће се ситуација мењати из сата у сат
Нова пре 4 минутајош 58 повезаних
Симбол Загреба нестао пред очима грађана: Погледајте шта је остало од чувеног небодера ФОТО/ВИДЕО
Б92 пре 54 минутајош 60 повезаних



