Povezane vesti

Tejlor Ročesti: ‘Sa 19 godina sam želeo da dođem u Beograd i da zaigram za Zvezdu’

Tejlor Ročesti: ‘Sa 19 godina sam želeo da dođem u Beograd i da zaigram za Zvezdu’

Hot sport 19.10.2020
Plejmejker Crvene zvezde Tejlor Ročesti bio je srećan nakon prve utakmice u novom mandatu u crveno-belom dresu. Ročesti je otkrio da je želeo da dođe u Crvenu zvezdu još kada je imao 19 godina i igrao na koledžu. Prvu utakmicu odigrao je protiv… »
Ročesti: Imao sam 19 ili 20 godina i rekao Koprivici da hoću da igram za Zvezdu

Ročesti: Imao sam 19 ili 20 godina i rekao Koprivici da hoću da igram za Zvezdu

Mozzart sport 19.10.2020
Sad mu je 35 i opet je tu. Čudni su putevi gospodnji, pa tako i životna priča Tejlora Ročestija. Momak iz Hjustona je Evropu prešao uzduž i popreko – Daleki istok da ni ne pominjemo – ali je kako sam kaže sudbinski vezan baš za Beograd i… »
Ročesti: Ovde se zaista osećam kao kod kuće, volim grad, navijače, iskustvo...

Ročesti: Ovde se zaista osećam kao kod kuće, volim grad, navijače, iskustvo...

Sportski žurnal 19.10.2020
„Od kako sam otišao sam želeo da se vratim, iako nisam znao da će se to dogoditi. Kada me je Saša pozvao i objasnio situaciju, trudio sam se da se ovo ostvari. Ovo je mesto u kom se zaista osećam kao kod kuće“. Američki košarkaš Tejlor… »
Ročesti: Kao tinejdžer sam rekao da hoću u Zvezdu

Ročesti: Kao tinejdžer sam rekao da hoću u Zvezdu

N1 Info 19.10.2020
Crvena zvezda je ponovo u svoje redove dovela Amerikanca Tejlora Ročestija koji će biti veliko pojačanje za bekovsku liniju tima Saše Obradovića. Ročesti je odigrao i prvi meč, a pričao je i šta ga je motivisalo da se ponovo vrati u Beograd… »
Ročesti: Uvek sam razmišljao da se vratim u Zvezdu, trener i uprava su selektirali moćan tim

Ročesti: Uvek sam razmišljao da se vratim u Zvezdu, trener i uprava su selektirali moćan tim

Večernje novosti 19.10.2020
NEMA navijača Crvene zvezde koji se nije obradovao kada je čuo da će američki košarkaš Tejlor Ročesti drugi put u karijeri obući crveno-beli dres. Iskusni plejmejker ističe da se nijednog momenta nije dvoumio kada je stigao poziv kluba sa Malog… »

Vesti dana »