Povezane vesti

Novak mi maše sa 100 evra, a ja ne mogu da stojim: Troicki pričao o pijanstvu pred meč, vikali mu jesi presis'o?

Novak mi maše sa 100 evra, a ja ne mogu da stojim: Troicki pričao o pijanstvu pred meč, vikali mu jesi presis'o?

Mondo 20.10.2020
Sjajne priče sa okupljanja Dejvis kup reprezentacije. Sjajne priče sa okupljanja Dejvis kup reprezentacije. Srpska teniska Dejvis kup reprezentacija imala je mnogo uspeha u prethodnih deset godina. Te 2010. je osvojila Dejvis kup u Beogradu, tri godine… »
“Poprilično sam presis’o, mrtav, a Nole mi maše sa sto evra”

“Poprilično sam presis’o, mrtav, a Nole mi maše sa sto evra”

Nova 20.10.2020
Viktor Troicki, srpski teniser, nekada je bio 12. igrač sveta i najavljivao je da bi možda mogao da se uključi u borbu za vrh. Ipak, okolnosti, povrede, ali i brojne nepravde sa kojima se suočavao, sprečile su ga u toj nameri. Bez obzira na sve… »
Troicki igrao pijan: Novak mi maše sa 100 evra, ne mogu ni levo ni desno – mrtav

Troicki igrao pijan: Novak mi maše sa 100 evra, ne mogu ni levo ni desno – mrtav

Večernje novosti 20.10.2020
SRPSKI teniser Viktor Toricki se gostujući u podkastu Wish&Go prisetio anegdote koja se i dan danas prepričava među momcima u reprezentaciji. Prvog dana Dejvis kup nadmetanja, Troicki je gubio sa 2:0 u setovima od Borne Ćorića. Ali uspeo je da ga… »
Ovo su znali samo odabrani: "Ja ne mogu da stojim na terenu, a Nole mi maše sa sto evra!" Troicki o pijanstvu, dok halom…

Ovo su znali samo odabrani: "Ja ne mogu da stojim na terenu, a Nole mi maše sa sto evra!" Troicki o pijanstvu, dok halom…

Sportal blic 19.10.2020
Ako pitate ko je od srpskih tenisera najduhovitiji, nagrada bi sigurno otišla u ruke Viktora Troickog. On obožava da se šali, stalno je u centru pažnje i nekako je možda i najopušteniji u celoj teniskoj reprezentaciji Srbije. Gostujući u podkastu… »

Vesti dana »