Povezane vesti

"Nisam ubijao za novac, Umešao sam se u rat balkanskih klanova": Čaba Der greškom ubio Markovića umesto njegovog zeta, a…

"Nisam ubijao za novac, Umešao sam se u rat balkanskih klanova": Čaba Der greškom ubio Markovića umesto njegovog zeta, a…

Blic 20.10.2020
Čaba Der (39), poznatiji pod nadimkom "Namejani ubica", priznao je da je učestvovao u obračunu zaraćenih kriminalnih grupa, ali je tvrdi da nije radio za novac. - Umešao sam se u mafijaški rat balkanskih klanova. Imam puno neprijatelja, ali nisam… »
Plaćeni ubica Čaba Der poručio iz zatvora: Nisam ubijao za novac! Branio sam se u mafijaškom ratu balkanskih klanova…

Plaćeni ubica Čaba Der poručio iz zatvora: Nisam ubijao za novac! Branio sam se u mafijaškom ratu balkanskih klanova…

Kurir 20.10.2020
"Nasmejani ubica" priznao da je učestvovao u obračunu zaraćenih kriminalnih grupa, ali tvrdi da nije radio za pare. Umešao sam se u mafijaški rat balkanskih klanova. Imam puno neprijatelja, ali nisam plaćeni ubica. Nikada nisam ubijao za novac! Ovo… »
Čaba Der iz zatvora: Branio sam se u mafijaškom ratu balkanskih klanova, nisam ubijao za novac

Čaba Der iz zatvora: Branio sam se u mafijaškom ratu balkanskih klanova, nisam ubijao za novac

Mondo 20.10.2020
Čaba Der (40) iz Čantavira, koji je uhapšen prošle godine u Pragu zbog sumnje da je počinio nekoliko likvidacija, uključujući i ubistvo Nebojše Markovića u januaru prošle godine na Banovom brdu, izneo šokantno priznanje. Čaba Der (40) iz… »
Der Čaba – “nasmejani ubica”: Nisam plaćeni likvidator

Der Čaba – “nasmejani ubica”: Nisam plaćeni likvidator

Nova 20.10.2020
Der Čaba, poznat i kao "nasmejani ubica", u intervjuu koji je dao za RTL, kaže da nije plaćeni ubica, a sumnjiče ga za čak 12 likvidacija. “Umešao sam se u mafijaški rat balkanskih klanova. Imam puno neprijatelja, ali nisam plaćeni ubica. Nikada… »

Vesti dana »