Povezane vesti

‘Zvezda mi je nudila više novca nego Partizan, ali…’ Dejan Milojević otkrio zašto je izabrao crno-bele! (video)

‘Zvezda mi je nudila više novca nego Partizan, ali…’ Dejan Milojević otkrio zašto je izabrao crno-bele! (video)

Hot sport 20.10.2020
Doskorašnji trener Mege Dejan Milojević otkrio je zašto je 2004. godine prešao iz Budućnosti u Partizan, iako je na stolu imao veću ponudu Crvene zvezde. Milojević trenutno nema klub, pominjalo se da bi trebalo da ide u SAD na usavršavanje, a u… »
Dejan Milojević: Zvezda je nudila više novca, ali sam hteo u Partizan (video)

Dejan Milojević: Zvezda je nudila više novca, ali sam hteo u Partizan (video)

Mozzart sport 20.10.2020
Izabrao je Partizan zbog Duleta Vujoševića, renomea, Evrolige... Pre više 16 godina proslavljeni srpski krilni centar Dejan Milojević prešao je iz redova Budućnosti u Partizan. Doskorašnji trener Mege je u emisiji "Balkan Info", otkrio da je u… »
Zvezda mi nudila više od partizana: Zvali su i jedni i drugi, a Miško je rekao - ti nisi normalan!

Zvezda mi nudila više od partizana: Zvali su i jedni i drugi, a Miško je rekao - ti nisi normalan!

Mondo 20.10.2020
Legendarni srpski košarkaš Dejan Milojević prisetio se dana kada je odabrao Partizan ispred Zvezde, ali i ispred duplo veće ponude iz Moskve. Legendarni srpski košarkaš Dejan Milojević prisetio se dana kada je odabrao Partizan ispred Zvezde, ali i… »
“Zvezda nudila više novca, u Partizan sam hteo zbog Duleta”

“Zvezda nudila više novca, u Partizan sam hteo zbog Duleta”

Nova 20.10.2020
Dejan Milojević, nekadašnji košarkaški reprezentativac, govorio je o momentu kada je odlučio da postane član Partizana. Aktuelni trener koji čeka angažman u NBA ligi, posle odlaska iz Mega Bemaksa, bio je gost “Balkan infa”. On je opisao kako… »
Milojević otkrio koliko voli crno-bele: Zvezda mi je nudila više para od Partizana, Miško je rekao da nisam normalan

Milojević otkrio koliko voli crno-bele: Zvezda mi je nudila više para od Partizana, Miško je rekao da nisam normalan

Večernje novosti 20.10.2020
Dejan Milojević (43) bio je jedan od najboljih srpskih krilnih centara u istoriji i ostavio je dubok trag u svim klubovima u kojima je igrao. A u Partizanu je od 2004. do 2006. osvajao titule, igrao Evroligu i postao jedan od ljubimaca navijača. U… »

Vesti dana »