Povezane vesti

(Video) Samo najbolje za lepu brenu: Boba iznenadio suprugu za njen rođendan! Evo ko je došao od poznatih i kako je izgledalo…

(Video) Samo najbolje za lepu brenu: Boba iznenadio suprugu za njen rođendan! Evo ko je došao od poznatih i kako je izgledalo…

Blic 20.10.2020
Muzička zvezda Lepa Brena danas puni 60 godina, a njen suprug, biznismen Slobodan Boba Živojinović iznenadio ju je, pa je organizovao intimnu proslavu njenog rođendana, o čemu ona nije bila obaveštena. Na veselju su bili posluženi morski plodovi… »
Brena slavi rođendan! Buket u ruci, osmeh sa lica ne skida Pogledajte kako izgleda dekoracija za žurku, sve je kao u bajci!

Brena slavi rođendan! Buket u ruci, osmeh sa lica ne skida Pogledajte kako izgleda dekoracija za žurku, sve je kao u bajci!

Blic 20.10.2020
Folk diva Lepa Brena danas slavi 60. rođendan, a pre žurke, koja će biti održana večeras, dobila je niz poklona od najbližih. Brena je pozirala sa buketom cveća, a osmeh sa lica nije skidala, te nije krila sreću što je okružena onima koji joj… »
Izenadio Brenu za rođendan: A od Bobe gala specijaliteti

Izenadio Brenu za rođendan: A od Bobe gala specijaliteti

Nova 20.10.2020
Boba Živojinović ceo dan je proveo u kuhinji i spremao hranu za proslavu rođendana Lepe Brene. Lepa Brena današnju dan rezervisala je za proslavu svog 60. rođendana. Naime, pevačica je priredila gala proslavu u svojoj vili na Bežanijskoj Kosi, gde… »
Sve najbolje za ženu! Boba se baš potrudio: Pogledajte bogatu trpezu za Brenin 60. rođendan, pa i ko je došao od poznatih…

Sve najbolje za ženu! Boba se baš potrudio: Pogledajte bogatu trpezu za Brenin 60. rođendan, pa i ko je došao od poznatih…

Kurir 20.10.2020
Lepa Brena slavi 60. rođendan sa porodicom, a za nju je specijalno iznenađenje imao Boba Živojinović. Naime, sin pevačice Viktor snimio je Bobu dok sprema hranu za slavlje svoje supruge, a po svemu sudeći na trpezi su raskošna jela. Boba je čak… »
Lepa Brena za Kurir otkrila kako slavi 60. Rođendan Imala sam samo jednu želju, ali se nije ispunila! A onda nazdravila…

Lepa Brena za Kurir otkrila kako slavi 60. Rođendan Imala sam samo jednu želju, ali se nije ispunila! A onda nazdravila…

Kurir 20.10.2020
Lepa Brena danas proslavlja 60. rođendan u krugu porodice, šampanjac i bogatu trpezu. "Rođendan proslavljam u krugu porodice. Okupili smo se u domu, uz ručak, nazdravili smo šampanjac. Godine su za mene samo brojka. Htela sam da za 60. rođendan… »
Lepa Brena za Nova.rs: Godine su za mene samo broj

Lepa Brena za Nova.rs: Godine su za mene samo broj

Nova 20.10.2020
Portal Nova.rs došao je u posed ekskluzivnih fotografija sa proslave Breninog šezdesetog rođendana, koji je proslavila u krugu porodice, prijatelja i poznanika. Lepa Brena je ovim povodom za Nova.rs izjavila da je planirala veliko porodično putovanje… »

Vesti dana »