Povezane vesti
Gradina:Sprečen šverc srebra i zlata, vrednog 6.000 evra!
Pirotske vesti 21.10.2020
Carinici i policija na Gradini, sprečili su šverc 107 austrijskih srebnjaka i dve zlatne poločice vrednosti oko 6.000 evra. Dragocenost je otkrivena na izlaznoj strani prelaza u automobilu “mercedes” nemačkih tablica u kome su bila trojica nemačkih… »
Mobilne telefone švercovao u prvoj pomoći
Jugmedia 21.10.2020
Srpski arinici su 20. oktobra na prelazu Gradina u saradnji sa policijom sprečili jednog putnika da prokrijumčari preko 300.000 švedskih kruna i pet novih „ajpeda“ i mobilnih telefona, vrednih oko 350.000 dinara, saopšteno je danas iz Uprave carina… »
Došli "mečkom" do Gradine, ubeđivali carinike da ne troše vreme, ali ipak su im otkrili pravo blago
Telegraf 21.10.2020
Do okončanja pokrenutog prekršajnog postupka zadržan je i automobil. Carinici su u utorak na prelazu Gradina u saradnji sa policijom sprečili pokušaj krijumčarenja 107 srebrnjaka i dve zlatne pločice, čija je vrednost procenjena na oko 6.000 evra… »
Vesti dana »

RHMZ izdao hitna upozorenja za intenzivne pljuskove, grad i olujni vetar širom Srbije, uključujući Beograd i okolinu
Naslovi.ai pre 52 minutajoš 64 povezane

Poljoprivrednici uoči protesta: Svima nam je ugrožena egzistencija
Vesti online pre 5 satijoš 15 povezanih

"Trovanje sopstvenih građana": Profesori objavili da je policija u Novom Sadu koristila opasan gas CN
N1 Info pre 17 minutajoš 7 povezanih

Vladan Milojević iznenadio sve pred večiti derbi: Rekao nešto što je malo ko očekivao!
Večernje novosti pre 12 minutajoš 28 povezanih