Povezane vesti
Brutalno pretukao mladića i slomio mu vilicu: Ko je muškarac čiju je sliku objavila policija
Blic 21.10.2020
Novosadska policija traga za muškarcem koji je osumnjičen da je jednom Novosađaninu naneo teške telesne povrede u tuči. Policija je objavila njegovu fotografiju i pozvala sve koji ga prepoznaju da im se jave. Kako "Blic" nezvanično saznaje policija traga… »
Prepoznajete li ovog čoveka? Ako ga vidite odmah zovite policiju, traga se za njim
Kurir 21.10.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu tragaju za muškarcem sa fotografije. On je osumnjičen za krivično delo teška telesna povreda na štetu dvadesetsedmogodišnjeg Novosađanina. Kako nezvanično saznajemo, incident se dogodio ranije… »
FOTO: Traži se osumnjičeni za nanošenje teških telesnih povreda Novosađaninu
Radio 021 21.10.2020
Novosadska policija traga za muškarcem sa fotografije zbog sumnje da je dvadesetsedmogodišnjem Novosađaninu naneo teške telesne povrede. Policija poziva građane da se, ukoliko prepoznaju osumnjičenog, jave pozivom na broj telefona: 021/ 451-125. Autor… »
Vesti dana »
Sloba i Jelena Radanović stigli u Brestač: Došli da pruže podršku Darku Laziću u najtežim trenucima (video)
Blic pre 2 satajoš 14 povezanih
Đilas u intervjuu: SSP na lokalnim izborima u četiri opštine, povukla se iz Smederevske Palanke
Beta pre 2 satajoš 1 povezana
Prva nedelja rata u Iranu koštala SAD 11,3 milijarde dolara, druga je u toku
Beta pre 2 satajoš 2 povezane
Britanska ambasada poklonila Kosovskoj policiji dva vozila i 16 dronova
Nova pre 3 satajoš 1 povezana




