Povezane vesti

Šokantan poraz reala: Srbin u centru pažnje u Madridu, a nije Luka Jović!

Šokantan poraz reala: Srbin u centru pažnje u Madridu, a nije Luka Jović!

Mondo 21.10.2020
Srpski fudbaler na jednom, a srpski trener na drugom meču. Srpski fudbaler na jednom, a srpski trener na drugom meču. Dva meča - devet golova! Nismo mogli da zamislimo bolji uvod u večerašnje mečeve Lige šampiona. Prve utakmice elitnog evropskog… »
Real stradao u Madridu, Jović zamenjen, Nikolić do remija, Tadićev lob zaustavljen na gol liniji

Real stradao u Madridu, Jović zamenjen, Nikolić do remija, Tadićev lob zaustavljen na gol liniji

Sportski žurnal 21.10.2020
Olimpijakos do pobede u nadoknadi, šampion Evrope Bajern ubedljiv. Fudbaleri Salcburga i Lokomotive iz Moskve odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici prvog kola Grupe A Lige šampiona. Lokomotiva je povela golom Edera u 19. minutu, da bi domaćin… »
Zidan kaže da je kriv: Moji igrači ne zaslužuju da gube ovako

Zidan kaže da je kriv: Moji igrači ne zaslužuju da gube ovako

Mozzart sport 21.10.2020
„Ja sam odgovoran“, kaže trener Reala. Delovalo je da se aktivirao trend iz završnice minule sezone. Dve mršave pobede – ali ipak pobede – bez primljenog gola trebalo je da posvedoče kako Real hvata zalet, ali... Došao je Kadiz na „Alfredo… »
Zidan: Odgovoran sam za poraz, ja sam birao tim

Zidan: Odgovoran sam za poraz, ja sam birao tim

Nova 21.10.2020
Zinedin Zidan, trener fudbalera Reala, prihvatio je odgovornost za neuspeh kraljevskog kluba na startu Lige šampiona i poraza od Šahtjora (2:3). Prvak Ukrajine je odigrao odličnu utakmicu i odneo bodove sa stadiona “Alfredo di Stefano”, a Zidan je… »
Ukrajinci kralju skinuli krunu u Madridu: Ekipa Marka Nikolića sačuvala bod!

Ukrajinci kralju skinuli krunu u Madridu: Ekipa Marka Nikolića sačuvala bod!

Hot sport 21.10.2020
Uzbudljivo veče u Ligi Šampiona! Za večeras su odigrane dve utakmice prvog kola grupne faze Lige Šampiona. Iznenađenje večeri bila je utakmica između Real Madrida i Šahtjora odigrana na stadionu ‘Alfredo di Stefano’ u Madridu. Madriđani su… »
Veliki problem za inter: Jedan od glavnih igrača pozitivan na covid-19

Veliki problem za inter: Jedan od glavnih igrača pozitivan na covid-19

Hot sport 21.10.2020
Nakon velikog broja zaraženih u Evroligi, sada i Liga šampiona ‘ulazi’ u probleme. Nakon testiranja pred utakmicu prvog kola grupne faze Lige šampiona, pozitivan rezultat dobio je Ašraf Hakimi. Rival Interu je ekipa Borusije Menhengladbaha… »
Prvi bod za Marka Nikolića u Ligi šampiona! Ružno pače opet labud, specijal iz prekida i zlatna izmena zaustavili gol…

Prvi bod za Marka Nikolića u Ligi šampiona! Ružno pače opet labud, specijal iz prekida i zlatna izmena zaustavili gol…

Mozzart sport 21.10.2020
Lokomotiva vodila, gubila, pa ukočila Salcburg – 2:2. Nije došao da učestvuje, nego da se takmiči. I već posle uvodnog kola deluje da Marko Nikolić i te kako ima šta da pokaže u Ligi šampiona, iako su mnogi smatrali da će Lokomotiva biti… »
LŠ (GRUPA A): Nikoliću bod na startu LŠ!

LŠ (GRUPA A): Nikoliću bod na startu LŠ!

Sportske.net 21.10.2020
Ekipa Lokomotive uspela da osvoji bod na gostovanju u Austriji. Salcburg je dočekao Lokomotivu iz Moskve u prvom kolu Grupe A Lige šampiona, a pobednika nije bilo - 2:2. Ekipa Marka Nikolića je odigrala solidan meč, imala i prednost na startu, a na… »
Real, šahtjor i (bar) jedan Srbin na terenu: Luka Jović iz novina saznao da li večeras igra Ligu šampiona!

Real, šahtjor i (bar) jedan Srbin na terenu: Luka Jović iz novina saznao da li večeras igra Ligu šampiona!

Sportal blic 21.10.2020
Luka Jović je iz današnje španske štampe saznao da li će igrati meč Lige šampiona između Real Madrida i Šahtjora. Ova dva kluba se sastaju od 18.55 na stadionu "Alfredo di Stefano", a prema ranijoj praksi trenera , tek pred početak utakmice… »

Vesti dana »