Povezane vesti
Nema dvoumljenja, Turska ulazi u rat? Eskalacija sukoba može da dostigne nuklearne razmere
Pravda 22.10.2020
Turska može poslati svoje vojnike u Karabah, ako Azerbejdžan to zatraži, izjavio je potpredsednik Turske Fuat Oktaj u intervjuu Si-En-En Turk. „Još prvog dana naš predsednik je saopštio svoj stav. Turska se neće kolebati, tim pre neće naš predsednik“… »
Turska će poslati vojsku u Karabah? Teške reči iz Ankare - Rusija ne može da reši konflikt, mi možemo
Večernje novosti 22.10.2020
TURSKA može poslati svoje vojnike u Karabah, ako Azerbejdžan to zatraži, izjavio je potpredsednik Turske Fuat Oktaj u intervjuu Si-En-En Turk. - Još prvog dana naš predsednik je saopštio svoj stav. Turska se neće kolebati, tim pre neće naš predsednik -… »
Oktraj: Ako Baku zatraži, Turska će poslati vojsku
Blic 21.10.2020
Ankara neće oklevati da pošalje vojnike i obezbedi vojnu podršku Azerbejdžanu, ukoliko Baku to zatraži, poručio je danas potpredsednik Turske Fuat Oktaj. Oktaj je, međutim, naglasio da trenutno ne postoji takav zahtev, prenosi Rojters. On je, takođe… »
Vesti dana »

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

Ivan se osvrnuo na Miljaninu šalu da je imala moždani udar, pa se dotakao ćerke "Valjda će se udostojiti..."
Telegraf pre 4 satijoš 3 povezane