Povezane vesti

Šokirana supruga masakriranog biznismena iz Niša: Monstrumi mi ubili muža, pa mi dolazili u kuću i nudili pomoć!

Šokirana supruga masakriranog biznismena iz Niša: Monstrumi mi ubili muža, pa mi dolazili u kuću i nudili pomoć!

Kurir 22.10.2020
Ana V., supruga Draška Ranđelovića (46), koga su braća Nikola i Marko M. usmrtili udarcima macolom i sekirom, kaže da ne može da veruje koliki su licemeri i krvnici. Koliki monstrum moraš da budeš da mi dođeš u kuću i da nosiš kovčeg mog… »
Braća osumnjičena za ubistvo biznismena u Nišu iza rešetaka

Braća osumnjičena za ubistvo biznismena u Nišu iza rešetaka

Nova 22.10.2020
Više javno tužilaštvo u Nišu saslušalo je i N.M. (34), mlađeg od dvojice braće osumnjičenih za ubistvo niškog biznismena Draška R. (46), 8. oktobra u krugu fabrike u Nišu, nakon čega je i njemu određen pritvor. Portparol tužilaštva Boris… »
Čekićem i sekirom ubili Draška Određen pritvor i drugom bratu osumnjičenom za ubistvo niškog biznismena

Čekićem i sekirom ubili Draška Određen pritvor i drugom bratu osumnjičenom za ubistvo niškog biznismena

Večernje novosti 22.10.2020
VIŠE javno tužilaštvo u Nišu saslušalo je i N.M. (34), mlađeg od dvojice braće osumnjičenih za ubistvo niškog biznismena Draška R. (46), 8. oktobra u krugu fabrike u Nišu, nakon čega je i njemu određen pritvor. Portparol tužilaštva Boris… »
Ubice biznismenu došli na sahranu, kupili mu venac, nosili kovčeg, a supruzi nudili da joj voze decu na trening

Ubice biznismenu došli na sahranu, kupili mu venac, nosili kovčeg, a supruzi nudili da joj voze decu na trening

Jugmedia 22.10.2020
Sve ovo je za Blic ispričala sama Ana V., supruga Draška R. (46), koga su braća Nikola i Marko M. usmrtili udarcima macolom i sekirom. Ona kaže da ne može da veruje da su oni ispali toliki licemeri da joj nakon zločina dođu u kuću. “Koliki… »
Stariji brat sve priznao? Detalji istrage o svirepoj likvidaciji Draška Ranđelovića (46) u Nišu

Stariji brat sve priznao? Detalji istrage o svirepoj likvidaciji Draška Ranđelovića (46) u Nišu

Večernje novosti 22.10.2020
VIŠI sud u Nišu odredio je pritvor do 30 dana Marku M. (39), jednom od dvojice braće osumnjičenih za ubistvo niškog biznismena Draška Ranđelovića (na slici), koje se 8. oktobra dogodilo u krugu fabrike "Min kopeks". Njegovom mlađem bratu Nikoli… »

Vesti dana »