Povezane vesti

Drama u školi u Boru: Profesor napadnut na stepeništu, u toku je potera za napadačem

Drama u školi u Boru: Profesor napadnut na stepeništu, u toku je potera za napadačem

Telegraf 22.10.2020
Napadač je pobegao posle incidenta. Profesor fizičkog vaspitanja Tehničke škole u Boru D. M. (58), napadnut je jutros na stepeništu u krugu škole, potvrđeno je za Telegraf. Na profesora je nasrnuo nepoznati napadač i naneo mu povrede udarcem… »
Napadnut profesor Ekonomsko-trgovačke škole u Boru

Napadnut profesor Ekonomsko-trgovačke škole u Boru

Nova 22.10.2020
Dragana M., profesora ekonomsko-trgovačke škole u Boru jutros je napao s leđa nepoznati muškarac i udario ga šipkom po nogama. Profesor Dragan M. se nakon incidenta i napada sam javio u Dom zdravlja i tamo dobio svu potrebnu medicinsku pomoć. S. J… »
Objavljen snimak napada na profesora fizičkog vaspitanja u Boru

Objavljen snimak napada na profesora fizičkog vaspitanja u Boru

RTS 22.10.2020
Nepoznata osoba napala je jutros profesora fizičkog vaspitanja u dvorištu Tehničke škole u Boru. Napad se dogodio jutros oko 7.00, a kako RTS saznaje, nasilnik je bio maskiran. Profesor je zadobio povrede po telu, pošto ga je nepoznata osoba tukla… »
Ovo je napadnuti profesor iz Bora: Ne znam ko me je prebio

Ovo je napadnuti profesor iz Bora: Ne znam ko me je prebio

Nova 22.10.2020
Dragan Miladinović (58), profesor fizičkog vaspitanja koji je napadnut šipkom ispred ulaza Tehničke škole u Boru, kaže da ne zna ko bi mogao da bude napadač i navodi da je pokušao da ga stigne, ali da nije uspeo. Nadzorne kamere snimile su napad… »
Unija sindikata prosvetnih radnika: Sve više nasilja u školama

Unija sindikata prosvetnih radnika: Sve više nasilja u školama

Danas 22.10.2020
Unija sindikata prosvetnih radnika Srbije danas je povodom napada na nastavnika u Boru upozorila da je nasilja u školi i oko nje sve više i založila se prevenciju nasilja i da svi koji rade u školi dobiju status službenog lica. „Žrtve napada su… »
Sindikat traži za zaposlene u školi status službenog lica

Sindikat traži za zaposlene u školi status službenog lica

Nova 22.10.2020
Povodom napada na nastavnika u Boru oglasila se Unija sindikata prosvetnih radnika Srbije (USPRS) koja je upozorila da je nasilja u školi i oko nje sve više. Navode da su žrtve napada , kako oni koji u školi rade, tako i deca koja obrazovne ustanove… »
Ovo je napadnuti profesor u Boru: Ne znam ko me je udario, ulazio sam u školu kad se sve desilo

Ovo je napadnuti profesor u Boru: Ne znam ko me je udario, ulazio sam u školu kad se sve desilo

Večernje novosti 22.10.2020
DRAGANA Miladinovića (58), profesora fizičkog vaspitanja u Tehničkoj školi u Boru, na stepeništu ispred ulaze u tu obrazovnu ustanovu napao je juče maskirani muškarac, koji ga je udario štanglom po levoj butini i naneo mu lakše ozlede. Na snimku… »
Drama u Boru: Maskirani napadač napao profesora na stepeništu škole

Drama u Boru: Maskirani napadač napao profesora na stepeništu škole

Blic 22.10.2020
Profesor ekonomsko-trgovačke škole u Boru Dragan M. napadnut je u školi jutros oko 7.00 sati. Kako "Blic" saznaje, profesoru je maskirani napadač prišao s leđa i udario ga po nozi, a zatim pobegao, što je zabeležno na sigurnosnim kamerama… »
Napao profesora s leđa, pa pobegao: Pogledajte snimak incidenta ispred škole u Boru (video)

Napao profesora s leđa, pa pobegao: Pogledajte snimak incidenta ispred škole u Boru (video)

Blic 22.10.2020
Profesor ekonomsko-trgovačke škole u Boru Dragan M. napadnut je na stepenicama ispred škole jutors oko 7.00 sati, kada mu je s leđa prišao maskirani napadač i udario ga šipkom po nogama, a zatim pobegao. Napad na profesora snimile su sigurnosne… »
Palicom na nastavnika u srednjoj tehničkoj školi u Boru

Palicom na nastavnika u srednjoj tehničkoj školi u Boru

Dnevnik 22.10.2020
BOR: U krugu srednje tehničke škole u Boru jutros je nepoznato lice udarilo predmetom pedesetosmogodišnjeg nastavnika koji se za pomoć obratio Hitnoj pomoći, potvrđeno je za Tanjug u tamošnjoj policijskoj upravi. "Policija radi na rasvetljavanju… »
Nastavnik iz Bora napadnut palicom na ulazu u školu

Nastavnik iz Bora napadnut palicom na ulazu u školu

Novi magazin 22.10.2020
Profesor fizičkog u Tehničkoj školi u Boru Dragan M, koga je palicom jutros na ulazu u školu udario maskirani napadač, izjavio je Beti da mu nisu poznati motivi napada i da ne zna ko ga je udario. Profesor je bio uznemiren, i nije želeo da iznese… »
VIDEO: Nastavnik iz Bora napadnut palicom na ulazu u školu, objavljen snimak napada

VIDEO: Nastavnik iz Bora napadnut palicom na ulazu u školu, objavljen snimak napada

Radio 021 22.10.2020
Profesor fizičkog u Tehničkoj školi u Boru Dragan M. zadobio je lakšu povredu noge kada ga je na ulazu u školu jutros oko 7 sati napao najverovatnije jedan od učenika. Kako se vidi na sigurnosnoj kameri, u šta je novinar sajta istmedia.rs imao… »
(VIDEO) Kamera snimila napad na profesora u Boru

(VIDEO) Kamera snimila napad na profesora u Boru

Nova 22.10.2020
Dragan M., profesor Ekonomsko-trgovačke škole u Boru, napadnut je jutros oko 7 časova, s leđa mu je prišao muškarac sa maskom i udario ga šipkom po nogama, a zatim pobegao. Nadzorne kamere su snimile ovaj napad, a na njemu se vidi kako se muškarac… »
Snimak napada na profesora u Boru! Maskirani napadač ga udario sa leđa metalnom palicom (video)

Snimak napada na profesora u Boru! Maskirani napadač ga udario sa leđa metalnom palicom (video)

Večernje novosti 22.10.2020
D.M. profesor fizičkog vaspitanja u Tehničkoj školi u Boru napadnut je jutros ispred te ustanove. Njega je, dok je silazio niz stepenice, lice koje je bilo maskirano fantomkom i sa kapuljačom na glavi, udarilo metalnom štanglom u leđa. Kako možete… »
Snimak napada na profesora škole u Boru: Muškarac mu polako prilazi s leđa, udara po nogama i pada

Snimak napada na profesora škole u Boru: Muškarac mu polako prilazi s leđa, udara po nogama i pada

Telegraf 22.10.2020
U toku je potera za napadačem koji je pobegao posle incidenta. Profesor tehničke škole u Boru Dragan M. napadnut je na stepenicama ispred škole jutros oko 7 sati, kada mu je s leđa prišao nepoznati napadač i udario ga šipkom po nogama, a zatim… »
Drama u Boru Profesor udaren metalnom štanglom, traga se za napadačem

Drama u Boru Profesor udaren metalnom štanglom, traga se za napadačem

Večernje novosti 22.10.2020
D.M. profesor fizičkog vaspitanja u Tehničkoj školi u Boru napadnut je jutros u hodiniku te ustanove. Njega je, dok je silazio niz stepenice, lice koje je bilo maskirano fantomkom i sa kapuljačom na glavi, udarilo metalnom štanglom u ruku i butinu.… »

Vesti dana »