Povezane vesti

Posledice večitog derbija: Sanogo kažnjen!

Posledice večitog derbija: Sanogo kažnjen!

Hot sport 22.10.2020
FSS doneo odluku. Danas je stigla odluka Disciplinske komisije Fudbalskog saveza Srbije kojom je fudbaler Crvene zvezde, Seku Sanogo, kažnjen zbog dva žuta kartona, tj. crvenog kojim je zadobio isključenje na susretu protiv Partizana. Iako FSS… »
Odjeci derbija - Kazna za Sanoga!

Odjeci derbija - Kazna za Sanoga!

Sportske.net 22.10.2020
Seku Sanogo je kažnjen od strane Disciplinske komisije. Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije donela je odluku da kazni Sekua Sanoga, fudbalera Crvene zvezde. Razlog jeste crveni karton, odnosno dva žuta koja je zaradio u "večitom derbiju"… »
Sanogo kažnjen dva meča, Zvezda plaća zbog kartona

Sanogo kažnjen dva meča, Zvezda plaća zbog kartona

Nova 22.10.2020
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije kaznila je Sekua Sanoga, vezistu Crvene zvezde, sa dva meča suspenzije zbog isključenja u 163. prvenstvenom večitom derbiju, dok će crveno-beli platiti finansijsku kaznu zbog žutih kartona. Podsetimo… »
Kazne za derbi: Sanogo ne igra dve utakmice, Zvezda plaća i zbog kartona

Kazne za derbi: Sanogo ne igra dve utakmice, Zvezda plaća i zbog kartona

Mozzart sport 22.10.2020
Epilog 163. duela večitih. Eho 163. večitog derbija i dalje odzvanja Topčiderskim brdom. Najavljeno je da će biti kažnjeni i Partizan kao organizator i Crvena zvezda usled nepoštovanja protokola u suzbijanju pandemije virusa korona, a dok se čekaju… »
"Očekivao sam izvinjenje iz zvezde, a: Ono..." Sejduba Suma otkrio šta ga posebno boli posle umalo kobne povrede oka u…

"Očekivao sam izvinjenje iz zvezde, a: Ono..." Sejduba Suma otkrio šta ga posebno boli posle umalo kobne povrede oka u…

Sportal blic 22.10.2020
Posle 163. večitog derbija situacija oko povrede Partizanovog veziste Sejdube Sume se ne smiruje. Disciplinskoj komisiji Fudbalskog saveza Srbije njegov kluba je poslao prijavu protiv Sekua Sanoga, veziste Crvene zvezde, zbog toga što je u derbi teže… »
Stanojević u velikom problemu: Suma nije jedini – još jedan fudbaler će morati na dužu pauzu!

Stanojević u velikom problemu: Suma nije jedini – još jedan fudbaler će morati na dužu pauzu!

Hot sport 22.10.2020
Sa ogromnim kadrovskim problemima suočava se šef stručnog štaba Partizana, Aleksandar Stanojević. Žan Kristof Bajbek i Filip Holander nisu dovoljno spremni, a Sejduba Suma i brzonogi Lazar Marković moraće da budu van terena neko vreme. Markec već… »
‘Zna zvezda vrlo dobro kakav sam udarac dobio’: Suma otkrio šta su mu saopštili lekari, a onda istakao da ga sa…

‘Zna zvezda vrlo dobro kakav sam udarac dobio’: Suma otkrio šta su mu saopštili lekari, a onda istakao da ga sa…

Hot sport 22.10.2020
Sejduma Suma je 163. večiti derbi odigrao samo 15 minuta. Utakmica po vezistu Partizana je krenula odlično, u petom minutu je presekao loptu i bio ključan igrač kod prvog gola Partizana. Ipak, morao je da napusti teren samo nakon 15 minuta. Sejduba… »
''Zna zvezda dobro šta mi se dogodilo'': Sejdubu Sumu nakon povrede niko nije nazvao!

''Zna zvezda dobro šta mi se dogodilo'': Sejdubu Sumu nakon povrede niko nije nazvao!

Mondo 22.10.2020
Ofanzivni vezista Partizana je dobio nezgodan udarac u oko. Ofanzivni vezista Partizana je dobio nezgodan udarac u oko. Možda i najbolji igrač derbija, dok je u njemu učestvovao. Na žalost navijača Partizana, samo prvih 15 minuta. Sejduba Suma je… »
Suma otvorio dušu! Šta je od Zvezde očekivao posle svega, a šta je dobio?

Suma otvorio dušu! Šta je od Zvezde očekivao posle svega, a šta je dobio?

Sportske.net 22.10.2020
Partizanov ofanzivni vezista započeo period oporavka posle teške povrede oka u 163. večitom derbiju. Tek desetak minuta proveo je Sejduba Suma na terenu u 163. večitom derbiju, ali i to mu je bilo dovoljno za ključni doprinos Partizanovom ranom… »
Sejduba Suma za novosti: Iz Zvezde nisu ni pitali kako sam

Sejduba Suma za novosti: Iz Zvezde nisu ni pitali kako sam

Večernje novosti 22.10.2020
MESEC dana bez pravog treninga, i dalje bez odlaska u "Zemunelo" i sa lošim sećanjima na 163. večiti derbi. Partizanov as Sejduba Suma će po dve stvari pamtiti 15 minuta nedeljne utakmice sa Zvezdom (1:1). Prvo, po "krađi" lopte i akciji kod vodećeg… »

Vesti dana »