Povezane vesti
U Valjevu za dve nedelje 110 osoba pozitivnih na koronu
Valjevska posla 22.10.2020
Kako je saopštio Štab za vanredne situacije u Valjevu, u gradu na Kolubari je od 8. oktobra registrovano novih 110 zaraženih. U valjevskoj bolnici leči se 12 kovid pozitivnih pacijenata, dok se u kućnim uslovima leči 101 osoba. U Kovid ambulanti Doma… »
U ovom gradu za 14 dana koronom zaraženo 110 osoba: Danima je u vrhu liste žarišta u Srbiji
Telegraf 22.10.2020
U kućnim uslovima se leči 101 osoba. U Valjevu je, prema najnovijim podacima Zavoda za javno zdravlje, registrovano je još 16 osoba pozitivnih na korona virus, a kada su u pitanju druge opštine Kolubarskog okruga, u Ubu je registrovan jedan, a u Lajkovcu… »
Još 16 novopozitivnih u Valjevu
Patak online 22.10.2020
VALJEVO- U Valjevu je korona virus potvrđen kod još 16 osoba, u Lajkovcu kod četiri, a i Ubu kod jedne osobe, pokazuju podaci Zavoda za javno zdravlje o broju novopozitivnih u Kolubarskom okrugu do juče u 15 časova. Povećava se i broj pacijenata na… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za 20. maj: Sunčano i toplije, u pojedinim delovima kratkotrajna kiša
Mondo pre 13 minutajoš 3 povezane
Poslanici Skupština Srbije nastavljaju raspravu o amandmanima na set izbornih zakona
RTV pre 3 satajoš 1 povezana
UN: Razmatramo odgovor na najavu Izraela oko gradnje vojnog kompleksa na mestu bivše kancelarije UNRVA
Kurir pre 4 satijoš 1 povezana





