Povezane vesti

Đoković samouveren: Igram tenis života! Cilj mi je da budem najbolji svih vremena (VIDEO)

Đoković samouveren: Igram tenis života! Cilj mi je da budem najbolji svih vremena (VIDEO)

Vesti online 22.10.2020
Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković najavio je da će igrati na Australijan openu. Đoković se u Beogradu posle treninga obratio medijima. – Još ne znam kada ću ići u Australiju, zbog porodice, svih tih ograničenja… Nadam se da će… »
Đoković: Australijan open je definitivno u planu - potrudiću se da ostanem prvi (video)

Đoković: Australijan open je definitivno u planu - potrudiću se da ostanem prvi (video)

Sportski žurnal 22.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je da ima u plan nastup i odbranu titule na Australijan openu početkom sledeće godine. - Još uvek nisam siguran za odlazak za Australiju, u smislu datuma kada se ide tamo zbog porodice, priprema, svih… »
Đoković otkrio kako je reagovao kad su ga odbili Federer i Nadal: "Živimo u demokratskom društvu..."

Đoković otkrio kako je reagovao kad su ga odbili Federer i Nadal: "Živimo u demokratskom društvu..."

Telegraf 22.10.2020
Najbolji teniser sveta pričao je za medije u Srbiji prvi put posle dva Grend slema na kojima je učestvovao, izneo je utiske o njima i kakvi su mu dalji ciljevi i ambicije. Najbolji teniser sveta Novak Đoković napravio je manji predah posle Rolan… »
Đoković: Cilj je da preteknem Federera po broju nedelja na prvom mestu ATP liste

Đoković: Cilj je da preteknem Federera po broju nedelja na prvom mestu ATP liste

Politika 22.10.2020
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da igra tenis života i da mu je glavni cilj da pretekne Švajcarca Rodžera Federera po broju nedelja provedenih na prvom mestu ATP liste. „Ustručavam se da poredim ovu sezonu sa 2011. i 2015. godinom, po… »
Đoković: Mislim da igram tenis života ove sezone

Đoković: Mislim da igram tenis života ove sezone

Nova 22.10.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, govorio je u Beogradu pred srpskim medijima. On se obratio prvi put od dolaska sa Rolan Garosa. Srpski igrač je govorio o aktuelnim okolnostima i naznakama da ne bi mogao da brani titulu na Grend slem turniru u… »
Otvoreno o aktuelnim temama – velika ispovest Novaka Đokovića: Nole otkrio kako su ga ‘izdali’ Nadal i Federer, pa se…

Otvoreno o aktuelnim temama – velika ispovest Novaka Đokovića: Nole otkrio kako su ga ‘izdali’ Nadal i Federer, pa se…

Hot sport 22.10.2020
Srpski teniski as Novak Đoković trenutno boravi u glavnog gradu Srbije gde se sprema za finiš sezone, a odlučio je da se obrati srpskim medijima pred put u Beč gde će igrati turnir serije 500 od 26. oktobra do 1. novembra. Bez obzira što je… »
Igram tenis života, nisam siguran oko Australije: Novak žali što nije osvojio još neki grend slem!

Igram tenis života, nisam siguran oko Australije: Novak žali što nije osvojio još neki grend slem!

Mondo 22.10.2020
Đoković je ocenio da igra najbolje u karijeri. Đoković je ocenio da igra najbolje u karijeri Novak Đoković igra najbolji tenis u životu, kako sam kaže, i priznaje da mu je žao što nije osvojio još jedan grend slem turnir ove sezone. Ipak… »
Đoković se obratio javnosti: Ostaje žal zbog grend slemova, igram tenis života

Đoković se obratio javnosti: Ostaje žal zbog grend slemova, igram tenis života

Večernje novosti 22.10.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković obratio se javnosti u Srbiji. Nole je na početku govorio o situaciji sa virusom korona, ali i o Australijan openu. U toj zemlji je uvedena zabrana ulaska drugih državljana. Pa je održavanje u turnira neizvesno… »
Novak žali za grend slem trofejima: Igram najbolji tenis u životu

Novak žali za grend slem trofejima: Igram najbolji tenis u životu

Mozzart sport 22.10.2020
„Ako ne računamo US open, izgubio sam jedan meč u godini“, kaže teniski broj 1. Kako god da se 2020. godina završi, Novak Đoković će imati za čim da žali. Zvuči čudno, pošto je do sada izgubio samo jedan meč na terenu u celoj godini… »
"Pokušali su da nas saseku, pogotovo u Americi": Novak se javno obratio i otkrio veliku istinu: Pričao sam sa Nadalom i…

"Pokušali su da nas saseku, pogotovo u Americi": Novak se javno obratio i otkrio veliku istinu: Pričao sam sa Nadalom i…

Sportal blic 22.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković trenira u Srbiji i sprema se za finiš sezone, a rešio je i da se obrati javnosti pred put u Beč gde će igrati turnir serije 500 od 26. oktobra do 1. novembra. Srpski as je već izneo plan za finiš sezone, neće… »
Novak u Beogradu: Australija? Nisam siguran…

Novak u Beogradu: Australija? Nisam siguran…

Nova 22.10.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, govorio je u Beogradu pred srpskim medijima. On se obratio prvi put od dolaska sa Rolan Garosa. Srpski igrač je govorio o aktuelnim okolnostima i naznakama da ne bi mogao da brani titulu na Grend slem turniru u… »
"Mogao bih sutra da završim karijeru": Svi su se naježili kada je Novak ovo rekao: Uvek ću naglas reći šta želim, nemam…

"Mogao bih sutra da završim karijeru": Svi su se naježili kada je Novak ovo rekao: Uvek ću naglas reći šta želim, nemam…

Sportal blic 22.10.2020
Najbolji teniser razgovarao je sa novinarima na treningu u Beogradu i pričao o ambicijama za finiš sezone. Upravo kada je dirketno o ambicijama bilo reči, Đoković je upitan da li ga istorijska trka sa Nadalom i Federerom umara, odnosno želja da bude… »
Đoković: Ambicije? Vaspitan sam da se ne pretvaram

Đoković: Ambicije? Vaspitan sam da se ne pretvaram

N1 Info 22.10.2020
Novak Đoković kaže da žali što nije osvojio još neku Gren slem titulu ove godine, uz Australijan open, pošto smatra da je blizu nivoa igre iz 2011. i 2015. godine, svojih najboljih sezona u karijeri. "Postoji mali žal što nisam uzeo jedan od dva… »
Novak spreman za turnir u Beču: Đoković trenirao u Beogradu pred odlazak u Austriju (video)

Novak spreman za turnir u Beču: Đoković trenirao u Beogradu pred odlazak u Austriju (video)

Večernje novosti 22.10.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković vrši završne pripreme u Beogradu pred turnir u Beču koji se održava od 26. oktobra do 1. novembra. Naš as se danas obratio srpskim mediji pre odlaska u prestonicu Austrije. Takođe, trenirao je na svojim… »
Đoković iz Srbije poručio svetu da i dalje ima dva cilja

Đoković iz Srbije poručio svetu da i dalje ima dva cilja

Nova 22.10.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, potvrdio je u Beogradu da dva najveća cilja i dalje postoje. Jedan je osvajanje najviše Grend slem turnira, a drugi kompletiranje najviše nedelja na prvom mestu ATP liste. On se osvrnuo i na prethodni period… »

Vesti dana »