Povezane vesti

''Zvezda daleko najkvalitetnija, videćemo gde smo'': Mladi košarkaš Mege upozorava crveno-bele!

''Zvezda daleko najkvalitetnija, videćemo gde smo'': Mladi košarkaš Mege upozorava crveno-bele!

Mondo 22.10.2020
Košarkaši Mege svakom novom partijom pokazuju sve bolju i čvršću igru. Njihov naredni izazov je duel protiv ekipe Saše Obradovića. Košarkaši Mege svakom novom partijom pokazuju sve bolju i čvršću igru. Njihov naredni izazov je duel protiv… »
Simonović: Cilj mi je da odem u NBA iz Mege

Simonović: Cilj mi je da odem u NBA iz Mege

Mozzart sport 22.10.2020
Mladi centar ima jasne planove za budućnost. U trenutku kada je prošle sezone takmičenje u ABA ligi zaustavljeno usled pandemije virusa korona, Marko Simonović bio je na trećem mestu liste najkorisnijih igrača. Tamo gde je stao u martu 2020, sjajni… »
"Petrušev i ja odmah 'kliknuli', Zvezda je favorit"

"Petrušev i ja odmah 'kliknuli', Zvezda je favorit"

N1 Info 22.10.2020
U trenutku kada je prošle sezone takmičenje u ABA ligi zaustavljeno usled pandemije virusa korona, Marko Simonović bio je na trećem mestu liste najkorisnijih igrača. Tamo gde je stao u martu 2020, krilni centar Mege nastavio je i u novoj sezoni… »
Marko Simonović: Petrušev i ja smo za kratko vreme "kliknuli"

Marko Simonović: Petrušev i ja smo za kratko vreme "kliknuli"

Sportski žurnal 22.10.2020
Košarkaš Mege Marko Simonović rekao je da su pripreme najzaslužnije za trijumfalni start ekipe u novoj sezoni ABA lige. Izabranici Vladimira Jovanovića ostvarili su tri pobede na startu regionalnog šampionata, a takav učinak imaju još samo Crvena… »

Vesti dana »