Povezane vesti
Amerikanci hteli Novaka da saseku u korenu: Možemo i bez Federera i Nadala, od ovoga nemam koristi!
Mondo 22.10.2020
Đoković pričao o otporu na koji je nailazila njegova organizacija. Đoković pričao o otporu na koji je nailazila njegova organizacija Mnogo je Novak Đoković napadan ove sezone, a pogotovo je pažnju privukla činjenica da je otišao iz udruženja igrača ATP i… »
Novak: Vladajući neće promene, moći ćemo i bez Rafe i Rožera
Nova 22.10.2020
Tokom razgovora sa medijima u Beogradu, Novak Đoković je govorio i o nezavisnoj asocijaciji teniskih igrača u čijem osnivanju je učestvovao. I nailazio na prepreke. Prethodno je podneo ostavku na mesto predsednika Saveta igrača, tela koje postoji u… »
Novak o Asocijaciji: U Americi smo doživeli dosta udara
N1 Info 22.10.2020
Novak Đoković istakao je da oseća potrebu da pomogne slabije rangiranim igračima, te da je zbog toga osnovao Asocijaciju profesionalnih tenisera (PTPA). Govorio je prvi reket sveta i o pokušajima drugih da ga spreče u toj nameri. Novak Đoković i Vašek… »
Vesti dana »
Direktor bolnice u Čačku podneo ostavku nakon smrti devojčice posle operacije
RTS pre 58 minutajoš 31 povezana
Aljbulena Hadžiju predsednica Skupštine Kosova, Slavko Simić potpredsednik iz Srpske liste
Beta pre 1 satjoš 20 povezanih
Milica Gardašević slavila u skoku udalj na Beogradskom atletskom mitingu
Euronews pre 18 minutajoš 59 povezanih





