Povezane vesti

Siniša i ja izmestili smo se iz grada, to nam je bila odlična ideja! Ljiljana Blagojević iskreno o životu u Surduku, mužu…

Siniša i ja izmestili smo se iz grada, to nam je bila odlična ideja! Ljiljana Blagojević iskreno o životu u Surduku, mužu…

Kurir 22.10.2020
Ljiljana Blagojević ponovo se vratila na scenu nakon duže pauze, a sada je otkrila da je pažljivo birala koje će uloge prihvatiti. Glumica kaže da se karijera gradi i na odbijenim ulogama. "Uvek sam govorila da se karijera ne pravi samo na odigranim… »
Gore nego na optuženičkoj klupi! Miljana rešetala Zolu pitanjima, on se kleo u majku da je čist, a Kulićku samo jedno…

Gore nego na optuženičkoj klupi! Miljana rešetala Zolu pitanjima, on se kleo u majku da je čist, a Kulićku samo jedno…

Kurir 22.10.2020
Miljana Kulić se osamila sa Lazarom Čolićem Zolom ispred apartmana, a zatim i u dvorištu, i počela da ga ispituje o prepiskama o kojima je saznala. - Uhvatio me je unutrašnji nemir. Nisam mogla da spavam, ni četiri leka mi nisu pomogla da se smirim… »
"Živimo u nečovečnom vremenu": Ljiljana Blagojević o preseljenju iz Zemuna u Surduk, unukama, odbijenim ulogama i mužu…

"Živimo u nečovečnom vremenu": Ljiljana Blagojević o preseljenju iz Zemuna u Surduk, unukama, odbijenim ulogama i mužu…

Blic 21.10.2020
Nakon duže televizijske pauze, publika će uskoro imati priliku da gleda glumicu u seriji “Kljun”, a ona otkriva kako je pronašla mir u Surduku, ali i zašto se karijera gradi na odbijenim ulogama. U novoj seriji Srđana Dragojevića, koja se bavi… »

Vesti dana »

Meloun: To je nedopustivo

Meloun: To je nedopustivo

B92 pre 1 satjoš 33 povezane
Putin čestitao Uskrs: Proslava Uskrsa ujedinjuje milione ljudi

Putin čestitao Uskrs: Proslava Uskrsa ujedinjuje milione ljudi

Euronews pre 42 minutajoš 10 povezanih
Sunčano, do 25 stepeni

Sunčano, do 25 stepeni

Infozija pre 3 satajoš 9 povezanih