Povezane vesti

Nije me sramota da pevam na romskim svadbama: Sara Reljić progovorila o zaradi i stala u Cecinu odbranu!

Nije me sramota da pevam na romskim svadbama: Sara Reljić progovorila o zaradi i stala u Cecinu odbranu!

Mondo 22.10.2020
"Ne znam šta ljudi zamišljaju da se tamo dešava". "Ne znam šta ljudi zamišljaju da se tamo dešava". Nedavno se pojavio snimak Sare Reljć na kom peva na jednoj romskoj svadbi na kojoj su nastupali i Svetlana Ceca Ražnatović i Aca Lukas, a u jednom… »
Sara Reljić: Nije me sramota da pevam na romskim svadbama, pa to rade i Ceca, Đani, Viki...

Sara Reljić: Nije me sramota da pevam na romskim svadbama, pa to rade i Ceca, Đani, Viki...

Blic 22.10.2020
Poslednjih dana veliku prašinu digla je romska svadba održana u Rimu, a na kojoj su pevale naše poznate zvezde. Jedna od njih bila je i mlada pevačica Sara Reljić koja je prokomentarisla kako je bilo i da li ju je sramota što nastupa na romskim… »
Često pevam na romskim svadbama, imaju para da plate i nije me sramota Sara Reljić progovorila o zaradi, a evo koga je…

Često pevam na romskim svadbama, imaju para da plate i nije me sramota Sara Reljić progovorila o zaradi, a evo koga je…

Kurir 22.10.2020
Pevačica Sara Reljić nedavno je nastupala na jednoj romskoj svadbi u Rimu, zajedno sa starijim kolegama, među kojima su bili i Ceca Ražnatović i Aca Lukas. Ona je istakla da je nije sramota što peva na veseljima, te je stala u odbranu svoje… »

Vesti dana »