Povezane vesti

Šok: Nadal počeo da priča o penziji! Španac otkrio po čemu bi voleo da ostane upamćen, tenis u drugom planu!

Šok: Nadal počeo da priča o penziji! Španac otkrio po čemu bi voleo da ostane upamćen, tenis u drugom planu!

Sportal blic 23.10.2020
Drugi teniser sveta Rafael Nadal dao je jedan zanimljiv intervju, prilikom kog je jedna od tema za razgovor bila penzija. Posle osvajanja 13. titule na Rolan Garosu, a 20. grend slem u karijeri i dileme da li će nastaviti sezonu, je odlučio da ipak… »
Nadal: Voleo bih da me pamte kao dobru osobu, ne kao šampiona

Nadal: Voleo bih da me pamte kao dobru osobu, ne kao šampiona

Sportski žurnal 23.10.2020
Slika koja se šalje u svet može da bude fingirana - zaključio je Nadal. Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da bi nakon završetak karijere voleo da ga više pamte kao dobru osobu, nego kao šampiona. - Lični momenat mi je važniji od… »
Nadal: Više bih voleo da me pamte…

Nadal: Više bih voleo da me pamte…

Nova 23.10.2020
Rafael Nadal je uspeo da ostvari ono čemu se nije nadao, da sustigne Rodžera Federera po broju Grend slem titula. Španski teniser je pobedom nad Novakom Đokovićem u finalu Rolan Garosa stigao do 13. trofeja na tom turniru, što je ukupno njegova 20… »
Nadal: Ne želim da me pamte kao najboljeg tenisera, već kao...

Nadal: Ne želim da me pamte kao najboljeg tenisera, već kao...

Večernje novosti 23.10.2020
Rafael Nadal je uspeo da ostvari ono čemu se nije nadao, da sustigne Rodžera Federera po broju Grend slem titula. Španski teniser je pobedom nad Novakom Đokovićem u finalu Rolan Garosa stigao do 13. trofeja na tom turniru, što je ukupno njegova 20… »

Vesti dana »