Povezane vesti

Češki ministar zdravlja gubi funkciju jer je kršio sanitarne mere

Češki ministar zdravlja gubi funkciju jer je kršio sanitarne mere

Slobodna Evropa 23.10.2020
Češki premijer Andrej Babiš izjavio je u petak da će otpustiti ministra zdravlja Romana Primulu ukoliko sam ne podnese ostavku jer je održao sastanak u restoranu iako su takvi ugostiteljski objekti zatvoreni u sklopu mera za suzbijanje širenja… »
Češki ministar zdravlja gubi funkciju jer je kršio sanitarne mere

Češki ministar zdravlja gubi funkciju jer je kršio sanitarne mere

Politika 23.10.2020
PRAG – Češki premijer Andrej Babiš zatražio je danas od ministra zdravlja Romana Primule da sam podnese ostavku ili će biti smenjen zato što je u jeku epidemije kovida-19 kršio sanitarne mere – nije nosio zaštitnu masku i snimljen je na… »
Osramoćeni češki ministar na udaru premijera i javnosti

Osramoćeni češki ministar na udaru premijera i javnosti

Nova 23.10.2020
Češki ministar zdravlja Roman Primula, koji ovih nedelja kritikuje svoje sunarodnike da se zbog njihove nediscipline epidemija kovid-19 otrgla kontroli, snimljen je kako izlazi iz restorana koji je morao odavno da bude zatvoren i to bez zaštitne maske.… »
Češki ministar zdravlja kršio mere, ostaje bez funkcije

Češki ministar zdravlja kršio mere, ostaje bez funkcije

Nova 23.10.2020
Češki premijer Andrej Babiš zatražio je danas od ministra zdravlja Romana Primule da sam podnese ostavku ili će biti smenjen zato što je u jeku epidemije kovid-19 kršio sanitarne mere - nije nosio zaštitnu masku i snimljen je na sastanku u jednom… »
Babiš zatražio da ministar zdravlja sam podnese ostavku ili će biti smenjen

Babiš zatražio da ministar zdravlja sam podnese ostavku ili će biti smenjen

N1 Info 23.10.2020
Češki premijer Andrej Babiš zatražio je od ministra zdravlja Romana Primule da sam podnese ostavku ili će biti smenjen zato što je u jeku epidemije kovid-19 kršio sanitarne mere - nije nosio zaštitnu masku i snimljen je na sastanku u jednom… »
Češki ministar zdravlja snimljen u restoranu kako krši sanitarne mere

Češki ministar zdravlja snimljen u restoranu kako krši sanitarne mere

N1 Info 23.10.2020
Češki ministar zdravlja Roman Primula, koji ovih nedelja grdi Čehe da se zbog njihove nediscipline epidemija kovid-19 otrgla kontroli, snimljen je kako izlazi iz restorana koji je morao odavno da bude zatvoren i to bez zaštitne maske, iako su tu na… »

Vesti dana »