Povezane vesti
Kon: Krizni štab ne uspeva da se dogovori kako rešiti problem okupljanja u klubovima
Radio 021 23.10.2020
Član Kriznog štaba epidemiolog Predrag Kon izjavio je danas da su njegova i zabrinutost medicinskih članova Kriznog štaba o novom talasu korona virusa na vrhuncu, ali da treba obuzdati anksioznost građana, koja je najveća kod starijih osoba. "To ne znači… »
“Za dve-tri nedelje ćemo imati VIŠE MRTVIH”: Doktor Kon ima jasno upozorenje za sve
RTV Novi Pazar 23.10.2020
“Nadam se da nećemo proći mnogo gore nego u julu, ali ove brojke već sada nisu ohrabrujuće”, kazao je epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon. On je govoreći o brojkama koje su poslednjih dana na najvišem nivou od pojave korona virusa u našoj… »
Dr Kon: Doći će do ozbiljnog uspona, za 2 nedelje će biti više smrtnih ishoda
Telegraf 23.10.2020
- Svakog dana se prima do 30 ili 40 ljudi više nego što bude otpušteno. Za 10 dana to će biti 300 ili 400 - rekao je epidemiolog. - Nadam se da nećemo proći mnogo gore nego u julu, ali ove brojke već sada nisu ohrabrujuće - kazao je epidemiolog i član… »
Vesti dana »
Slučaj "zvučni top": Advokatska komora Beograda i Više javno tužilaštvo u Beogradu u klinču
RTV pre 4 satijoš 42 povezane
Skupština Srbije završila raspravu, sutra glasanje o svim tačkama dnevnog reda
Nova pre 4 satijoš 26 povezanih
Najveća konkurencija na psihologiji i logopediji: Skoro 1.000 više kandidata nego prošle godine za upis na Univerzitet u Beogradu
Danas pre 3 satajoš 35 povezanih
Alarmantni podaci za prošlu godinu: Vazduh u Leskovcu bio prekomerno zagađen svakog trećeg dana
Jug press pre 5 satijoš 11 povezanih
Tramp: Iran učinio velike ustupke; Erdogan: Mir na Bliskom istoku uprkos Izraelu
RTS pre 30 minutajoš 32 povezane



