Povezane vesti

Tipsa se razišao sa Krajinovićem

Tipsa se razišao sa Krajinovićem

Mozzart sport 23.10.2020
Saradnja prekinuta nakon godinu više-manje uspešnih dana. Janko Tipsarević više nije trener našem trećem reketu, Filipu Krajinoviću, a saradnja nekadašnjeg i sadašnjeg reprezentativca Srbije potrajala je godinu dana. U tom periodu as iz Sombora… »
Posle godinu dana: Rastali se Tipsarević i Krajinović

Posle godinu dana: Rastali se Tipsarević i Krajinović

N1 Info 23.10.2020
Janko Tipsarević i Filip Krajinović odlučili su da, posle godinu dana zajedničkog rada, okončaju saradnju. Tipsarević se kao trener priključio Krajinovićevom timu u decembru prošle godine. "Posle godinu dana saradnje, Filip Krajinović i ja smo… »
Tipsarević i Krajinović završili saradnju

Tipsarević i Krajinović završili saradnju

Dnevnik 23.10.2020
BEOGRAD: Janko Tipsarević nije više trener Filipa Krajinovića, saopšteno je danas. "Nakon godine zajedničkog rada, Filip Krajinović i ja smo doneli odluku da završimo našu saradnju. Bilo je to sjajno iskustvo, gde sam mnogo naučio i kao osoba i… »
Kraj saradnje! Iako je nedavno pobedio i Dominika Tima "uz Jankov recept", Filipu Krajinoviću Tipsarević više nije trener!

Kraj saradnje! Iako je nedavno pobedio i Dominika Tima "uz Jankov recept", Filipu Krajinoviću Tipsarević više nije trener!

Sportal blic 23.10.2020
Ne tako davno, naš reprezentativac je imao samo jednu pobedu nad igračima koji su u tom trenutku u Top 10 ATP liste, ali i pored toga što je uspeo da napravi podvig - usledio je rastanak sa trenerom. Filip na nedavnom Sinsinati mastersu, ali se sada… »
Tipsarević: Filip i ja smo doneli odluku…

Tipsarević: Filip i ja smo doneli odluku…

Nova 23.10.2020
Janko Tipsarević, proslavljeni srpski teniser i sadašnji trener, objavio je prekid saradnje sa Filipom Krajinovićem. Janko i Filip su saradnju počeli početkom nove sezone, a Tipsarević se ujedno bavio i svojom teniskom akademijom. “Nakon godine… »

Vesti dana »