Povezane vesti

Pretio je da će nas sve zapaliti: Stanari zgrade koja je izgorela u Baču, sumnjaju da je komšija podmetnuo požar (video)

Pretio je da će nas sve zapaliti: Stanari zgrade koja je izgorela u Baču, sumnjaju da je komšija podmetnuo požar (video)

Večernje novosti 23.10.2020
VATRENA stihija, koja je danas u ranim jutarnjim satima zahvatila stambenu zgradu u naselju Ekonomija 1 u Baču, "progutala" je 20 stanova i porodice sa decom, koje su tu živele, ostavila bez krova nad glavom. Prava je sreća što u požaru niko nije… »
"Pretio je da će nas sve: Zapaliti!" Stanari zgrade koja je jutros izgorela u požaru sumnjaju da je vatrenu stihiju podmetnuo…

"Pretio je da će nas sve: Zapaliti!" Stanari zgrade koja je jutros izgorela u požaru sumnjaju da je vatrenu stihiju podmetnuo…

Blic 23.10.2020
"Probudila me buka, kao da su se zidovi rušili. Trebalo je da uskoro krenem na posao, a buka je dolazila iz stana iznad mene. Samo sam uspela da uzmem dokumenta i izletela sam napolje. Bilo je jezivo", kaže za "Blic" Anica Šipek, stanarka zgrade u… »
Vatra u Baču izbila u stanu iz koga su pretili požarom

Vatra u Baču izbila u stanu iz koga su pretili požarom

Nova 23.10.2020
U požaru koji je izbio jutros u zgradi u Baču nije bilo povređenih, a prema prvim rezultatima istrage, sumnja se da ga je izazvao ljudski faktor. Prema tvrdnjama stanara zgrade koja je gorela u plamenu, požar je izbio u stanu broj tri, u kome žive… »

Vesti dana »