Povezane vesti
Više od 50 miliona Amerikanaca glasalo ranije na izborima
Glas Amerike 23.10.2020
VAŠINGTON — Više od 50 miliona Amerikanaca glasalo je ranije na predsedničkim izborima, 11 dana uoči završetka predizborne kampanje, što bi moglo da dovede do najvećeg odziva birača u poslednjih više od 100 godina, pokazuju u petak podaci Američkog… »
Predvideo je rezultate izbora u SAD 2016, a ovo su njegove prognoze za 2020: Evo kome će pobedu doneti "skrivena podrška"
Blic 23.10.2020
Ostalo je još manje od dve nedelje do predsedničkih izbora u Sjedinjenim Državama, 35 miliona Amerikanaca već je glasalo i prema većini anketa demokrata Džo Bajden ima stabilnu prednost. Međutim, glavni anketar "Trafalgar Grupe" Robert Kejl smatra da… »
Više od 50 miliona Amerikanaca glasalo na predsjedničkim izborima
Al Jazeera 23.10.2020
Mnoge su države proširile rano glasanje, koje se, u jeku pandemije korona virusa, smatra sigurnijim načinom glasanja. Više od 50 miliona Amerikanaca glasalo je na predsjedničkim izborima, tempom koji bi mogao rezultirati najvećim odazivom u više od 100… »
Glasalo više od 50 miliona Amerikanaca, očekivana izlaznost obara rekorde
N1 Info 23.10.2020
Do petka je više od 50 miliona Amerikanaca glasalo na predsedničkim izborima na izbornim mestima ili poštom, saopštila je organizacija Američki izborni projekat, koja je procenila da će najverovatnije biti zabeležena najveća izlaznost u poslednjih više… »
Vesti dana »

Studenti pozvali na veliki protest u Novom Sadu večeras u 19 časova
Danas pre 43 minutajoš 11 povezanih

Putin: Bila koja zapadna sila u Ukrajini biće legitimna meta za rusku vojsku
Radio sto plus pre 3 minutajoš 16 povezanih

Rektor Đokić i dekani beogradskog univerziteta: Zahtevamo da prestane medijski linč i nasilje
NIN pre 39 minutajoš 5 povezanih