Povezane vesti

Marina Visković: Tačno je, operisana sam

Marina Visković: Tačno je, operisana sam

Nova 23.10.2020
Pevačica Marina Visković oglasila se na svom Instagram profilu nakon, navoda pojedinih medija, da je operisala tumor na dojci. Marina je potvrdila vest da je operisana, te otkrila kako se trenutno oseća. – Izašla je vest da sam operisana i ona je… »
Marina Visković operisala tumor dojke, sad se oglasila: Šaljem vam ljubav (FOTO)

Marina Visković operisala tumor dojke, sad se oglasila: Šaljem vam ljubav (FOTO)

Vesti online 23.10.2020
Marina Visković nedavno je operisala tumor na dojci, a od hirurškog zahvata se uspešno oporavlja. Ona do sada nije pričala o svom zdravstvenom problemu, a u pitanju je benigni tumor, koji joj je odstranjen. Budući da je dobila pregršt poruka… »
Drama srpske pevačice: Marina Visković operisala tumor na dojci - oporavlja se, a već zakazala nastup!

Drama srpske pevačice: Marina Visković operisala tumor na dojci - oporavlja se, a već zakazala nastup!

Mondo 23.10.2020
Uspešno se oporavila. Uspešno se oporavila Pevačica Marina Visković je nedavno operisala tumor na dojci. Marina nije javno govorila o operaciji, ali je sada otkrila da je sve prošlo u najboljem redu, kao i da je u pitanju bio benigni tumor. Pevačica… »
Marina Visković operisala tumor na dojci? Malaksala od anestetika, sve je krila

Marina Visković operisala tumor na dojci? Malaksala od anestetika, sve je krila

Blic 23.10.2020
Marina Visković, pevačica, navodno je nedavno operisala tumor na dojci, a o njenoj operaciji se ništa nije znalo, a sada se uspešno opravlja, prenosi "Exkluzivno". Naime, pevačica je pre nekoliko dana imala operacioni zahvat, a reč je o… »

Vesti dana »