Povezane vesti

Dirljivo: Oglasila se Jelena Đoković povodom smrti svog deke

Dirljivo: Oglasila se Jelena Đoković povodom smrti svog deke

Nova 24.10.2020
Jelena Đoković, supruga najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića, nedavno je ostala bez svog deke, koji je preminuo u 82. godini života. On je sahranjen na seoskom groblju u Veliševcu, pored Ljiga, a na večni počinak su ga ispratili porodica… »
Tuga u porodici Đoković: Jelena se dirljivim rečima oprostila od dede

Tuga u porodici Đoković: Jelena se dirljivim rečima oprostila od dede

Mondo 24.10.2020
Supruga srpskog tenisera u emotivnom postu pisala o Ljigu i njenoj ulozi unuke. Supruga srpskog tenisera u emotivnom postu pisala o Ljigu i njenoj ulozi unuke Deda Jelene Đoković, Milosav Radisavljević Losa preminuo je u 82. godini života i sahranjen… »
Jelena Đoković objavila fotografiju iz ljiga i: oprostila se od dede zauvek: "Ispratila sam još jednu dušu..."

Jelena Đoković objavila fotografiju iz ljiga i: oprostila se od dede zauvek: "Ispratila sam još jednu dušu..."

Blic 24.10.2020
Deda Jelene Đoković, Milosav Radisavljević Losa preminuo je u 82. godini života, a supruga najboljeg tenisera objavila je fotografiju i oprostila se emotivnim rečima. - Staza mog detinjstva, mojih šetnji, slatkih sanjarenja i iluzija. Priroda iz… »
"Još jednu divnu dušu sam ispratila na put večnosti": Jelena Đoković se dirljivo oprostila od dede

"Još jednu divnu dušu sam ispratila na put večnosti": Jelena Đoković se dirljivo oprostila od dede

Telegraf 24.10.2020
Novakova supruga se prisetila detinjstva u Ljigu. Supruga najboljeg tenisera sveta Jelena Đoković dirljivim rečima se oprostila od dede Milosava koji je preminuo u petak u 82. godini. - Staza mog detinjstva, mojih šetnji, slatkih sanjarenja i… »
Odlazak dede Jelene Đoković: Milosav Radisavljević ispraćen na večni počinak

Odlazak dede Jelene Đoković: Milosav Radisavljević ispraćen na večni počinak

Večernje novosti 23.10.2020
DEDA Jelene Đoković, Milosav Radisavljević Losa preminuo je u 82. godini života i sahranjen je danas na seoskom groblju u Veliševcu pored Ljiga. Na večni počinak su ga ispratili porodica, rodbina i prijatelji, kao i unuka Jelena Đoković, supruga… »

Vesti dana »