Povezane vesti

Donald Tramp glasao na izborima; Svoj glas iskoristilo već 53 miliona Amerikanaca

Donald Tramp glasao na izborima; Svoj glas iskoristilo već 53 miliona Amerikanaca

RTV 24.10.2020
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp glasao je jutros u biblioteci na Zapadnom Palm Biču, u državi Florida, a po izlasku sa biračkog mesta novinarima je rekao: "Glasao sam za momka koji se zove Tramp". Vest Palm Bič nalazi se nedaleko od… »
Tramp glasao na izborima za predsednika SAD

Tramp glasao na izborima za predsednika SAD

Politika 24.10.2020
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp objavio je da je danas glasao na predsedničkim izborima. „Upravo sam glasao i velika mi je čast”, napisao je Tramp na svom Tviter nalogu. „Američka ekonomija je odlična i spremna da obori novi… »
Trampova skrivena snaga: Sve govori da će izgubiti izbore, mnogi su ga otpisali, ali bi lako mogao da se poslednji smeje

Trampova skrivena snaga: Sve govori da će izgubiti izbore, mnogi su ga otpisali, ali bi lako mogao da se poslednji smeje

Blic 23.10.2020
Ako američki predsednik Donald Tramp izgubi reizbor 3. novembra, što se čini sve izvesnije, jedan od glavnih krivaca biće krah njegove podrške među starijim belcima bez fakultetske diplome. Međutim, mnogi u predizbornim analizama previđaju jednu… »

Vesti dana »